Draco Malfoy 1

5. listopadu 2012 v 18:02 | Kaoru |  Harry Potter (postavy,slash atd.)
Tak...dokopala jsem se k tomu dát vám sme nějáké obrázky,dneska sem dám více lidí,nejen Draca...Asi sem dám Harryho,Rona,Hermionu a podobně.No takže...Draco je moje oblíbená postava z HP... Takže ho tu bude asi dost.Asi jste z povídky pochopili že ho mám raději jako ukeho,ale drzého a pokud možno nedostupného...trochu jsem to přehnala s OCC... :D ale to mi snad odpustíte.No každopádně tyhle obrázky tu nebudou poslední,jistě jich tu bude víc. :D


Draco Malfoy

tom-felton1


Draco Malfoy - harry-potter WallpaperA bonusek? :D

Poznali by jste ho? ... Tak tohle to dopadá když se na něm vyřádí stylistka :D
To jeprozatímode mě vše..asi jste si všimli že mám ráda vždycky ty hyjzlíky..jo tak na to si zvykněte :D To je u mě naprosto normální...nemá cenuse kvůli tomu vzrušovat xD.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 KIRAApaH KIRAApaH | E-mail | Web | 2. července 2018 v 18:59 | Reagovat

To determine internal swelling is difficult enough, therefore, consequently, they influence the body for a long time, which threatens the normal fetus. Fluids are dangerous because they break blood circulation. Such picture leads to the strengthening of negative tendencies feeding and the breath baby, created hypoxia.
Fighting such a pathology should be done with the help of correction feeding and special procedures so that fluid does not stay tissues. If expectant mother is resting, then under the feet better put a cushion or pillow to improve the blood circulation of tired legs. Prohibited long time to sit or stand, as this leads to stagnation in the body. It is recommended that the knee-elbow position several times a day in order to increase blood flow.
<a href=http://pregnancyplus.info/>pregnancyplus.info</a>

2 MirkaBype MirkaBype | E-mail | Web | 25. července 2018 v 19:13 | Reagovat

Peels can help to escape from most age deficiencies dermatological cover. effects effective at any age, adapted for skin of any type. After non-traumatic exfoliation disappear minor wrinkles, skin turns out young, smooth. Adaptation – 3 days. The middle peeling beautifully copes wrinkles (expression, old, smoothing minor scars, eliminates age spots.
Regeneration – 7 days. Profound peeling performing in the beauty medical facilities. This is most effective procedure, but requires long period recovery – about thirty days.
<a href=http://chemicalpeel.in/acne-scars-before-and-after-chemical-peel-do-they-look>acne scars before and after chemical peel</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama