Hendikep 3

3. listopadu 2012 v 14:17 | Hikaru |  Hendikep

Když jsem konečně dorazil domu Lucky po mě doslova skočil. " Taky rád tě vidím" Celý den jsem ležel v posteli s Luckym a zprovozňoval blog.Volal si s Richim a já už ani nevím co ještě ale byl jsem spokojený. Když jsme jeli na tu chatu Richi jel s námi. Byl to úžasný týden ale musel jet dřív a já jel s ním mamka měla přijet za mnou až večer. Balil si věci a já se na něj koukal "Miki nechtěl bys jet se mnou?" Nechápavě jsem na něj koukal *To jako fakt* "Já myslíš, že tu můžu mamku nechat"Přišel ke mně "Už nejsi malí je ti osmnáct. Ale je to na tobě. Jen chci abys věděl že tě u sebe chci a že se mnou můžeš jet."* A co jako mám dělat teď chci s ním být, ale mamka, Lucky já nemůžu je tu nechat*Hodně dlouho jsem přemýšlel. *Chci ho* "Jedu" Otočil se na mě "Opravdu" usmál jsem se "Jo"Pomohl mi sbalit zatím, co jsem napsal dopis // Mami moc mě to mrzí, ale nevydržel jsem to odjíždím. Prosím nehledej mě stejně už jsem dospělí a tu školu no nějak ji dodělám i tam slibuju
Miki// "Opravdu chceš jet""Jo chci být s tebou"Pomohl mi do auta a už jsem jen čekal a pohledem se loučil s věcmi kolem.

Seděli jsme v letadle *Bože to je tak nepohodlné*Pořád jsem se tam vrtěl "Co pak?" Usmál se " Nechápu, jak v tom můžeš vydržet sedět tak klidně"" Tak já většinou rychle usnu, takže si nic nepamatuju, víš" Naklonil se ke mně a dal mi pusinku. "Škoda že jsme nemohli vzít Luckyho"Díval jsem se z okna a byl rád, že aspoň někoho jsem tam mamce nechal, ale bude mi chybět "Ty si ho tam chtěl nechat mamce ale, jestli chceš mužem si pořídit štěňátko, abys nebyl doma sám, když někdy budu. Co ty na to?" Nadšeně jsem se na něj podíval " To jako fakt" *moc bych chtěl někoho, když jsem tam Luckyho nechal* "Určitě už před tím jsem nad tím přemýšlel hlavně, abys tam nebyl sám. Zítra mužem zajet se po nějakém podívat"Kdybych mohl tak jsem mu právě skočil kolem krku. On je naprosto úžasný. " Jo určitě moc děkuju" Byl jsem totálně nadšený a on se na mě krásně usmíval. Ještě jsme si povídali o tom, jak se stěhoval z města do klidnější časti a že budu mít svůj pokoj *Vůbec by mi nevadilo spát s ním ale, když už*Až jsem únavou usnul.Když jsem se probudil ležel jsem v cizí posteli a nechápavě jsem koukal kolem vedle mě byl vozík já měl jen triko a trenky. *Co tu dělám, nebyl jsem v letadle* Někdo zaťukal, otočil jsem se ke dveřím, když z nich vykoukla hlava "Dobrý den koukám, že jste se konečně probudil Pán odešel do práce kvůli neodkladné záležitosti a pověřil mě abych vám ukázal dům." Promluvil na mě ten cizí chlap. Nechápavě jsem na něj koukal" O omlouvám se málem bych se nepředstavil jsem George. A starám se tady o pana a jeho dům takže jsem vlastně sluha. Kdybyste cokoliv potřeboval, můžete mi říct." On má vlastního sluhu *Wow* "Um já" "Právě jsem dodělal oběd, takže jdu prostřít a za chvíli pro vás přijdu. Své oblečení mate ve skříni"Odešel, když jsem se přemístil na vozík a podařilo se mi převléct tak už klepal na dveře " Už jdu" *Spíš jedu* Otevřel mi dveře a odvezl mě do jídelny.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama