Hendikep 4

9. listopadu 2012 v 12:06 | Hikaru |  Hendikep


Je tu další díl jelikož jsem nemocná a nudila jsem se tak jsem něco napsala .Boužel mi to přide čím dál tím víc bez děje
Pomalu jsem jedl, když se ozval příjezd auta. Otevření dveří kroky. Jen jsem seděl jako by se nic nedělo "Chcete oběd pane?" "Ne už jsem jedl" Přišel za mnou políbil mě do vlasu " Už ti ukázal dům?" Otočil jsem se na něj nechal se znovu políbit " Ne před chvílí jsem vstal"" Tak až se najíš tak ti ho ukážu já" Šel se převleknout a já jedl *Doufám, že ten barák není tak velký jak vypadá*Dál jsem jedl, když došel, byl převlečený a sedl si vedle mě. Chvilku jsme si povídali "Tak pod se mnou, já tě provezu" Odtáhl jsem se od stolu a nechal ho mě vest po domě *Věděl jsem to* Byl to velký dům. "Před chvíli mi volali z toho útulku, jak jsem ti říkal, že se jim narodili štěňátka a mužem si pro něj přijet"Seděli jsme u něj na posteli a já mu skočil kolem krku "Juuuuuuu"Políbil jsem ho pak zčervenal. Uhnul jsem pohledem on se jen usmál pohladil mě po tváři a položil mě na postel. *He? *Trochu jsem zpanikařil a cukl sebou, zaznamenal to a odtáhl se "Promiň, spěchám?" Pohladil mě po tváři "Ne já jen…" Uhnul jsem pohledem "Nejsem si jistý" " V pohodě nebudu spěchat"Posadil jsem se *Co to sakra bylo *"Pojď, pojedeme se podívat na toho pejska" Vypadal v tu chvíli trochu smutně tak jsem ho ještě neviděl od té nemocnice.

Když jsme dojeli do toho útulku a šli k té ohradě "Ježíši" nahrnuli se tam takové male chlupaté kuličky "Bože ti jsou roztomilý"On se jenom usmál " Kterého by si chtěl?""Mhm no " přemýšlel jsem"Tam ten je krásný" Byl nádherný chlupatoučký hrál si s míčkem a koulel ho ke mně " Taky se mi líbí"Dal mi pusinku do vlasu a něco řešil s tou paní pak mi ho daly do náruče on se ke mně tak nádherně tulil " Jak ho chceš pojmenovat?"" Nevím co třeba Yui" Koukal na mě a začal mi olizovat ruku "Tak co Yui" Slyšel na to. Usmál jsem se. Ještě něco vyřizoval a já si hrál s Yuim byl roztomilý. Když jsem pak seděl v autě a měli jsme všechny ty věci, co jsme potřebovali a že jich nebylo málo. On mi krásně spinkal v klíně " Co líbí se ti " usmál jsem se " Jo je úplně úžasný"Nakonec jsem i já usnul v autě.

Když jsem se probudil ležel jsem na posteli a na břiše mi chrupkal Yui. Usmál jsem se byl nádherný taková malá chlupatá kulička. Ucítil jsem polibek na tváři. Otočil jsem se. *On tu se mnou byl celou dobu? * " Dobré odpoledne ospalče"Trochu jsem zčervenal. " Jak dlouho jsem spal?""Asi jen dvě hodiny před chvilku sem tě přišel probudit. Ale jaksi ty si tak krásně spal."Yui se zavrtěl a šel mi olíznout bradu. Musel jsem se smát. "Jste roztomilý" Dál mi pusu a pohladil mě po stehně. Trochu jsem se zavrtěl "Já zajdu pustit tu naši kuličku ven se zatím převleč" Usmál jsem. Zvedl se a přitáhl mi k posteli vozík. Políbil mě a šel ke dveřím " Yuii"On za ním hned běžel.

Když jsem se převlíkl jel jsem pomalu do kuchyně. Teda aspoň jsem si myslel, že je to kuchyň. Nakonec jsem skončil u dveří ven a díval je jak Richi Yuimu hází míček.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama