Fifth Part

4. listopadu 2012 v 11:16 | Hikaru a Kaoru :D |  Rivalita narůstá v nenávist?Spíš v lásku.
Další část..trochu se to protáhlo já vím... xD...Neják se mi do toho nechtělo,za chyby se omlouvám,
a jako obvikle v hvězdičkách jsou myšlenky. :)
Draco - Kaoru
Harry - Hikaru


,,Harry,ty to nechápeš.Ron je tvůj nejlepší přítel ne?" Přistoupí k němu a chytí ho za ruku.
"Ano ale pokud nechape že tě miluju tak to není muj nejlepší přítel kdyby byl tak by to pochopil " Přitáhnu si ho k sobě a polibím . Usměju se.
Kývnu.Chápu ho.Vím že je to pro něj složité,ale...přeci ejn jsou to přátelé,a já sme se mezi ně vsugeroval.Bože!!Nad čím to přemýšlím!Hrdost Malfoyů!Pamatuj si to Draco!Hrdost!Ty ses nikam nevsugeroval!Oni tě o to požádaly...teda... e....Bože!Nesnáším tyhle pochody myšlení.Polibek jsme mu opětoval a taky ho sevřel v náručí.Hloupí Wesley! ...Můj Potter!Můj! Napíšu si na něj vlastnosctví Draca Malfoye...a velkým! ...Můj!
Když jsem se odtahl tak jsem si všiml Rona jak přichází a kouka na nás "Ale nechcu ho draždit takže pokud ti nevadí " Odtahl jsem se a nenapadně ho chytl za ruku "Jak si se vyspal "
Ron s Hermionou k nám pomalu šli.Chtěl jsme co nejdřív pryč,ti dva mě znervózňují a chovám se pka zcela nepřípustně,schovávám se za Pottera,což je ponižující,a ti dva mě mají za zbabělce.Musel jsme se uklidnit,prostě budu hrát toho Malfoye kterého znají z dob kdy ještě nedržel Pottera za ruku...Merline!Pomož mi!Zatvářil jsme se chladně na dva příchozí,jako dříve,ale Harrymu sme odpověděl mile.,,Výborně.Jen trochu osaměle."Přiznal jsme barvu.Ale když došli ty dva,napřímil jsme se a nasadil svou masku nepřístupnosti a arogance.
Draco je pořád nema rád "Ahojte" "Čau"Řekli oba ani ne moc otráveně . Ron se na mě podíval pohledem jako * Diky že se necucate* "Jdem se najíst "Řekla Hermiona "Jasně " Ron " Tak zatím Draco a dobrou chut " Dal jsem mu pusu a "Šli jsme
,,Dobrou chuť,Harry!"Zavolal jsme mile,ale ty dva sem okázale ignoroval.Došel jsme do velkého sálu a sedl si ke Grabbovi s Goylem,jejich reakce mě ale dost vyděsila a možná i vykolejila,připadal sjem si hloupě,a bylo mi to líto.Oba si ode mě odsedly. ...Chjo.Zase Pensy a nějáké další kravky ze zmiozelu se na mě lepily jak žvejkačky...jak já nesáším,všechny!
Sedl jsem si ke stolu a podival jsem se na něj povzbudivě jsem se usmal " Dík Harry že na mě bereš ohled ja prostě se mi to nelíbí " Řekl Ron " V pohodě doufám že si na něj zviknete " " No já ho nemam rada ale když si štastný Harry " Usmál jsem se na Harmionu " Děkuju " potom co jsme se najedli šli jsme ven a povídali si.
Měl jsme těch upištěných buchen plné kecky,všechny jedna přez druhou překřikovaly,jak jsme pro ně důležitý a co všechny mi můžou dát když to s nimi zkuím,normálně jsme měl chuť jim vmést do tváře že v Pottera se asi nepromění,ale držel jsme se...pár minut,pak sem s tím že nemám hlad raději odešel,ale nikde jsme Pottera nezahlédl...že by už dojdl?
Tak nějak jsem čekal že za nami přide ale on pořád nikde .Nevadí počkám a dal jsem se věnoval Ronovi a Hermioně
Byla to pěkná otrava,za chvíly jsme měl hodinu lektvarů a nemohl jsme za nic na světě najít učebnici,Snape mě přetrhne jak hada..chjo..KMa sem ji jen dal? Myslím že sme ji naposledy viděl pod postely...Ale jak se dostala sakra zrovna tam? ...Skrčil jsme se a zašmátral do šera co vládlo pod postelý.
,,Kya!" Kvíknul jsme a odskošil od postele.Pavouk!!!
Už jsem šel na hodinu a díval se po Dracovi nikde nebyl no nic . Seděl jsem s Ronem a mluvili jsme o tom co se mi na něm líbí jsem mu to vysvětloval ,pořád mě nechápal ale nakonec řekl že mu po tom nic neni a mluvili jsme o něčem jiném.
Na hodinu jsme dorazil pozdě,vletěl jsme do dveří,plášť trochu špinavý,nakonec jsme pod tu postel vlezl,oprášil jsme se a omluvil se Profesorovi Snapeonvi,posadil jsme se před Harryho a raději celou hodinu mlčel aby mi Snape ještě nedal trest,sice je na mé straně,ale u něj člověk nikdy neví...Jne mě mrzí že jsem si takový trapas udělal i před Potterem...Chjo... Ještě stále mám na plášti prach z pod postele.
Co se mu stalo jak kdyby vylezl ze sklepení .Po hodině jsem si ho počkal " Cos dělal prosimtě " Trochu jsem ho oprasil a utřel mu prach z líce.
Zrdunul jsme.Trapáás.
,,Promiň,nemohl jsme najít učebnici,byla pod postelí,tak jsme se nejdřív potřebovat zbavit toho pavouka co tam byl,jenže sem nemohl najít nic dlouhého,tak jsme běžel na zahradu pro koště,ale trošku nespolupracovalo a ulítlo mi...Tak jsme tam musel vlézt... "Špitnu,cítím se trapněéé!!KOuknu na něj a vidím jak zadržuje záchvat smíchu.
Zadržoval jsem smích "Ty můj blázne " Usmál jsem se a dal mu pusu " Co budeme dělat " Dal jsem mu vlasy a ucho "Máš nějaky specialní přaní "
,,Hlavně ať jsme co nejdál od Snape,nebo to ještě zavolá otci.. A můžu se s novým pláštěm rozloučit... "Zasměji se a chytím ho za ruku,vsadil byhc se že je to jedna z těch chvil kdy si přejete aby to nikdy nezkončilo..ale ono zkončí,šinuli si to k nám Grengrrová s Wesleyim....
Mirně jsem se od něj odtahl "Tak co kam pude" Zrovna přišli "Kam jdete " Zeptala se Hermiona "Jestě nevíme chcete jit s námi?" Zeptal jsme se. "Promin Harry ale radši ne " Řekl Ron usmal jsem se " Jo v pohodě "
,,Draco!!"Zapištěl někdo nadšeně,nééé!!Harry zachraň mě!Byla to nějáká blondýnka ze zmiozelu,měla rovně střiženou ofinu a velké rudé rty,normálně bych řekl že je nádherná...ale...v porovnání s Harry...Sakra!Už je skoro u nás.,,Potkáme se venku za půl hodiny... "Vyhrkl jsme a rozešel jsem se rychlím krokem,potom už semdo pokoje doběhl,ta holka nedala pokoj!
"Jasně " Hmm už mě asi neslyšel neva " Co vy co budete dělat" "Asi se budu učit" Řekla "Zase ale notak co kdybs ses věnovala mě " Nechapavě jsem se na ně koukl"No my jsme ..." " Teprv včera když si se no víš " Dokončila Rona Hermiona
Měl jsem té holky plné zuby,jenže mě nepustila z pokoje,stále jsme kontroloval hodinky,už sme tam měl být! ...POttere bude naštvaný,nebo nedej bože smutný.... Sakra!
Šel jsem rychle ven když jsem tam došel nikde tam nebyl hmm kde asi je . Čekal jsem půl hodiny a ono nic.
Už sme to nemohl vydržet,prostě jsem to vzal oknem,Kya!!Ono je to asi 10metrů! ... Opatrně sme přelezl do protějšího okna,bohužel to byl dívčí pokoj...
To snad nééé....Seděl jsem tam a čekal on nikde tak jsem šel na věž a kokal kolem
Hned co mě s hlasitým zaječením vyhodili,sem si spravil plášť a šel dolů po schodech,něják ale asi byly rozmrzelé a né a né se natočit tak jak jsme potřeboval.
Díval jsem se z věže *Proč za mnou nepřišel* *Možna tam na mě čeka* Nakonec jsem mu poslal dopis " Přijd za mnou na věž"
Doběhl jsme ven,nebyl tam...Koukl jsemna hodiny,mám asi půl hodinové zpoždění.Sakra! Musím vymslet nějákou sladkou a věrohodnou výmluvu...a možná bych ho mohl uplatit koláčkem,nebo-,,Au!"Do spánku mi narazil ostrý roh dopisu,zvedl jsme ho ze země a otevřel.Harry.Pousmál jsme se a rozběhl se k věži,snad budou schody tentokrát spolupracovat.
Čekal jsem snad už si to přečetl slyšel jsem kroky ale neotačel se chtěl jsem vědět co udělá.
Vběhl jsme tam,ani na mě nepohlédl.Asi je opravdu naštvaný.Jak jen se mu omluvit...,,Harry?"Protnul jsme ticho a čekal na jeho reakci.
"Hmm" Nebyl jsem naštvaný jen jsem chtěl vedět co uděla "Co ta blondýna"Je pravda že jsem trochu žarlil.
,,Jo dobrý,zbavil jsem se jí,teda..torchu obloukem..ale jo."Narovnám si kravatu,z toho běhu mi vyletěla z košile.Přistoupím k němu.
Usmál jsem se "Nemusel si tak běžet" Objal jsem ho.
,,Promiň,bál jsme se aby jsi si něco nevyvodil..."Znám tvé pochody myšlení...Jsi to prostě ty,Pottere...Zasmál jsme se a objetí opětoval.
Políbil jsem ho dlouze a něžně . *Už tě nikomu nedám ani žadné blondýně*
Skoro jako by mě políbil,v gestu si mě přivlastnit.Sladké.A tentokrát to nemyslím ironicky,Pottere.Změnil jsi se.Musel jsem se pousmát.
,,Nějáký zoufalý polibke..."Rýpnu si.
"nechcu tě ztratit " Usmal jsem se a libnul ho na rty vzal ho za ruku a chytl ho za pas koukaly jsme se spolu na krajinu kolem " Kvuli tobě začínám být moc romantický"
,,Je to zženštilé,nejsme holka,Pottere..." Zavrčel jsem na něj,ale ze srandy,čak on ví že si dělám legraci."Hmmm možná jsme oba zženštilý co myslíš" Líbal jsem ho po krku "Co chtěl by si dělat něco romantického " Nechapavě se na mě podíval "Víš něco jako večerě při svíčkách nebo koupele s ružemi svíčkami"
"Asi ne co" *Co to se mnou dělaš Draco*
,,Teď jsi zněl jak chlap co chce někoho dostat co nejrychleji do postele... "Zasmál jsme se.Je tak roztomilí,políbil jsme ho.
,,Ale zní to lákavě..."Zavrněl jsme a přisál se mu na krk.
"Nad tím jsme nepřemýšlel nechcu tě do ničeho hnát " Políbil jsem ho "Ale neříkám že by mi vadilo se s tebou milovat dlouho do noci při svíčkách" *Jsem blazen * Chytl jsem ho do naruče "Kam by si chtěl jít "
Vyprostil jsem se mu z náruče,tak rychle jsme neběžel ještě nikam,schodiště spolupracovalo,zatáhl jsem ho do Zmiozelské společenské místnosti,z tama přímo do mého pokoje,nikdo tam nebyl.Výborně,ani nevím proč jsme sme tak letěl,vapadám teď asi ...hloupě.POsadíl jsme se na postel a udělal sladký kukuč.
,,Tady je to lepší,ne?..ale nemám svíčky..."Zašpital jsem a zčervenal.
" Si rychlí " Řekl jsem když jsem popadl konečně dech "Rozhodně lepšíale nepříde jsem někdo" SEdl jsem si vedle něj na postel a políbilho
,,A koho to bude štvát?On zase odejde..asi s menším traumatem,ale odejde..."Proč bych se měl za Harryho stydět?A jestli se on stydí za mě,tak to má blbí! Zasmál jsme se.
"Víš co " Vytahl jsem hulku zamkl dveře a vykouzlil svíčky ktere sem zapalil" Co ty na to nechcu aby nas někdo rušil a ty svíčky jsou jenom pro tebe" Polibil jsem ho a povalil do postele " Máš jestě nějake přaní"
Červenal jsme se a moc dobře jsme si to uvědomoval,Sakra!
,,Ani ne... "Zaculil jsem se.Přitáhl jsem si ho k sobě a políbil ho dravě na rty.
"Hmm tak to už si potom jenom můj" Hladil jsem ho po boku libal ho
Odtahl jsem se že si ho trochu vysleknu když si mě přitahl za kravatu a ..
Svlékl jsme si plášť,povolil Harrymu límeček a vyžádal si polibek.Sjel jsme dlaněmi na jeho bohy a potom nazáda.

Tak a toto je poslední část...což znamená že yaoi se nedočkáte... :P :D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama