Nová Generace 15

31. prosince 2012 v 17:34 | Hikaru-Kaoru |  Nová generace

.....Byl čím dál tím vášnivější. Když jsem padl na postel tak mi to došlo. Nechce se mu už moc čekat ale mě taky ne. Líbali jsme se já jsem mu jezdil po zadech vjel mu rukou do vlasu.Hladil mě ve vlasech, trochu mě mrzelo, že jenom tam, ale nějak jsme to zazdil a líbal ho na rty, na krk, na ouško, potom na klíční kost a pak jsem vzal do úst jeho bradavku a jemně si s ní hrál a tahal za ni.

Vyjekl jsem. "Ahn"Sjel jsem mu rukama nad záda vjel pod triko. V tu chvíli jsem ucítil jeho jazyk. Zaryl jsem mu nehty do zad.

,,CCS…."Zasyčel jsem. Ale jenom tak aby mě neslyšel. Bylo to sice vzrušující ale bolelo to. Když trošku povolil, políbil jsem ho na bříško a pokračoval v cestě dolů… zahrnoval jsem jeho podbřišek motýlími polibky.


Ucítil jsem cuknutí "Promiň" Zavrněl jsem. Najednou jsem uslyšel bouchání na dveře. Někdo otevřel dveře. *Kurva proč já je nezamkl*

Dveře se rozrazili,okamžitě jsem věděl, kdo v nich stojí, lehce jsme se od Seviho odtáhl. A čekal ten vyrvajz… Ale už jsem měl výmluvu: Když váš syn tak dobře chutná…

*Bože jenom to ne* Položil jsem se vedle něj na břicho a otočil se na otce "Potřebuješ něco" Jo já vím, zní to blbě

Měl jsem chuť se zahrabat...poslouchat jeho otce. Ach jo...že já si ty chutě neschoval na jindy. Myslím, že sem zbledl jako nikdy. Raději jsem se ke dveřím ani neodvážil podívat.

Měl jsem moc odvahy na to, co mě čekalo. Podíval jsem se na Scorpiho *Chudák musí to snášet*"Co to tu sakra děláte" Doslova jsem nadskočil * Super tati víc si zařvat nemohl* " Neděláme něco co bychom nemohli" Snažil jsem se mluvit klidně " Jasně jen tady děláte tohle" Odfrkl "Jak jsme měli vědět, že přijdeš?"


Bože. Jak já to nesnáším, když někdo křičí. Měl jsem tendenci zacpat si uši. Jako když sem byl malej a otec řval. Normálně jsem každý tón, který ze sebe vydal, slyšel zhlasený tak šestkrát… Jeho otec mě děsí čím dál víc.


Bylo mi z toho špatně strašně mi vadilo když řval" Jasně ani zamknout se nemůžete ale to mě nezajímá proč jste to vůbec dělali? To si neuvědomujete… Víte co to vyřešíme potom teď okamžitě půjdete dolu ne snídani." Cítil jsem, jak se mi klepe ruka nechtěl jsem aby řval to nemůžu vůbec nic nebo co.

,,Nechte toho!"Vypravil jsem ze sebe najednou naštvaně. Pak jsem si uvědomil, že mu odmlouvám a mírně jsem cukl.
,,Omlouvám se… "

"Pojďte dolu" Zařvala matka. *Jasně další co řve* Otec šel po cestě ještě zařval něco jako okamžitě. "Jsi v pořádku" Naklonil jsem se k němu dal Mu pusu na tvář a chytl ho za ruku.

,,Jo. Nic mi není… Neměl bych se ptát já? Jsou to tví rodiče."Opětoval jsem sevření jeho ruky.

Usmál jsem se " Já spíš nechápu proč tak vyjel. Ale jinak jsem v pohodě" Políbil jsem ho a vtáhl z postele "Měli bychom jít" Od schodu se ozvali kroky "Mám si pro vás dojít" Zase řval


,,Už jdeme, pane Pottere."Ozval jsem se. A šel za Severusem….

Když jsme došli dolu matka mě uvítala typickým úsměvem."Sedněte si už je jídlo na stole." Sedl jsem si vedle Scorpiho. Všiml jsem si bratrova úšklebků *No super* " Dobrou chuť " Pronesli všichni

Popřál jsem jim dobrou chuť a raději se pustil do jídla. Cítil jsem se dost trapně..a navíc i poníženě, před jeho otcem a bratrem.

Když jsme dojedli a mamka nechtěla pomoc vzal jsem ho za ruku a táhl nahoru " Kam jdete " Ozval se hromový hlas " Nahoru" Otočil jsem se "To si jako myslíte, že vás tam potom všem ještě pustím samotné"

Skoro jsem zaúpěl. Ten jeho táta ze mě snad vymlátí duši jenom pohledem.
,,Jdeme se převléknout..chceme se projít."

Stisk jsem jeho ruku a chtěl vykročit nahoru. "Opovažte se teď odejít" Začalo to ve mě vřít " proč nás nenecháš být to tě tak sere, že jsem teplej nebo co?" Sesunul jsem se k zemi " Moc dobře víš, že je mi to jedno jestli tu máš holku nebo kluka" Hysterický smích " Jo tak proč je ti jedno když si tu James tahá holky každý týden někoho jiného a já s přítelem se kterým jsem asi dva roky." Vstal jsem a vyběhl nahoru. Svalil se na postel schoval se pod deku.


Nemohl jsem tomu všemu uvěřit, na jednou se sesunul k zemi, potom další slovní přestřelka a pak utekl.
,,Severusi… "Špitnul jsem. Pak jsem pohlédl na pana Pottera.
,,Co si to dovolujete?!"

Ležel jsem na posteli mým těle otřásaly vzlyky. Potřeboval jsme aby mě objal ale on tu nebyl možná jen ustrašeně seděl na schodech a byl zmatený. Nevěděl jsme že otec řve po něm co že to řekl že matka si stěžuje že moc řve že nás nenechá být. Jen jsem ležel a brečel


,,Nemáte právo! Pokud vám tak vadím, měl byste křičet po mě a né po něm!"Ukázal jsem nahoru na schody.
,,Je to váš syn a vy byste s ním měl mluvit klidně a pokud možno uctivě. A jestli řeknete, že nemám pravdu, pak si ani nezasloužíte, aby vám Severus říkal "tati"!!"Křičel jsem....a byl jsem si toho vědom.


Byl jsem úplně, mimo myslím, že jsem dokonce i usnul tak že mě žádné řvaní ani to že James s Lily bouchli dveřmi od pokojů neprobudilo. To že Scorpi mě hájil otec řval na něj a matka ho klidnila mi bylo úplně jedno.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 cincina cincina | Web | 2. ledna 2013 v 18:11 | Reagovat

Nemám ráda takové hádky.. i v realitě. Každý ať si miluje koho chce:) Nikdy nepochopím rodiče, kteří svým dětem brání v lásce.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama