Nová Generace 9

10. prosince 2012 v 18:34 | Hikaru-Kaoru |  Nová generace

Další časový posun

Po půl roce

Byl jsem ve společenské místnosti a poslouchal Jamese, jak mluvil o své holce. Najednou se zastavil "Ty Seve a vy už jste spolu spaly?"Zaskočeně jsem se na něj podíval "Víš my ...Já "Ohromeně na mě koukal"Takže tě už ojel…Wow bracha ty se nezdáš"Uhnul jsem pohled. Co si sakra myslí "My jsme to ..Ještě ne to ...Víš já ...Bojím se já…"Radši už jsem byl ticho "Ne ?..Fakt. A to mu to nevadí být tak bez sexu když by mu tady skoro každý dal?"Zmateně jsem na něj koukal "He"*Co se to tady děje* "Jamesi. Pojď už"Ozval se někdo "Tak nic brácho. Odcházím. A prosím tě netrap ho"Odešel. Jen jsem tam seděl, co že se to teď stalo

Zrovna jsem hleděl na nějakou nástěnku změn v rozvrhu. Hm...vůbec jsem to nevnímal, dneska jsem nedokázal myslet na nic jiného než na to až konečně uvidím Seviho. Kde asi je? Někam ho táhl James, tak jsem si řekl, že je nebudu rušit… Protáhl jsem se, srovnal si plášť a vyrazil do jídelny.

Radši jsem se zvedl a šel do jídelny. Když jsem dorazil u dveří stál Scorpi. Usmál se na mě "Ahoj "Přišel jsem za ním a políbil ho. Sice jsem se vždycky styděl, ale dělal jsem to rád "Už si jedl?"

,,Um... Jo, byl jsem tu už brzo ráno. O čempak jste s Jamesem mluvili, že tě tak táhl do jídelny? " Pousmál jsem se a líbnul ho na čelo. Vypadal trošku rozhozeně. Že by mu James nakecal nějaké blbosti?Nebo rodinné problémy?Hm...Zajímá mě to.

"Emm to ..My jen .."Uhl jsem pohledem "Opravdu tě trápím.. Víš že jsme ještě..Víš"Byl jsem totálně rudý.Radši jsem se šel najíst a nechal po tam stát.

,,Co? "Totálně jsme nechápal o čem mluví. Zamrkal jsme na něj,Rudnul a vypadal že asi brzo omdlí.Co? Co myslí? Nechápu... A proč zase šel pryč?? To si budeme až do smrti hrát na kočku a myš?? ...

Když jsem dojedl tak jsem se pomalu ploužil k němu. Stál tam a totálně nechápal o čem mluvím "J8 promiň to James. On že "Uhnul jsem pohledem "Proč jsme spolu vlastně ještě nespaly"Byl jsem rudý a mimo. Raději jsem se k němu přitulil a už byl ticho "Nepůjdeme někam?"

,,Nesnaž se to zamluvit." Tak tohle ho trápí? Já myslel,že on je ten co nechce... Ehm! Nevyložte si to špatně! Ne,že by mi šlo jen o to... to jen... Počkat! Zase jsem odbočil!
,,Vysvětli mi to normálně… "Posadil jsem se a jeho nechal posadit se naproti mě.

"Já nic... On jen James... Prý tě nemám trápit ..Ale když já my o tom nemluvili a ...Radši už jsem byl ticho. Bál jsem se. Už ani nevím čeho "Ty nechceš nebo já "Přešel jsem k němu lehl si na lavičku a položil si hlavu k němu na nohy. Strašně dobře se mi tak leželo.Ikdyž k teto situaci. Ale svým způsobem mě to uklidňovalo.

Pohladil jsem ho po vlasech. Tak o to jde? Že má pocit, že bychom měli? ..To je hloupé, měly bychom přece, až bude chtít sám.Né že ho bratr dokope.
,,Sevi,takovými věcmi si hlavu nelam, lásko. A netrápíš mě."Pousmál jsem se. Ještě jsem chtěl dodat, že pravačka ho zatím bezpečně nahrazuje...ale přišlo mi to nevhodné.

Já ne že bych nechtěl ale trochu jsem se bál že by se mu to nelíbilo že bych nebyl dost dobry ale ."Chci to zkusit"Sakra co jsem to řekl ,ale je to pravda někdy mi prostě Chvilky ve sprše nestačí k tomu abych se konečně uvolnil "Chci tě Scorpi"Zašeptal jsem potichu a natáhl se k polibku. Zůstal jsem ležet se zavřenýma očima a úsměvem na rtech

Co to bylo? To není normální, jednou větou mě přece někdo nemůže vzrušit! Zavrtěl jsem trochu hlavou. Usmíval se. Polibek byl stvrzení jeho slov nebo spíš vyjádření usmíření?… Bože co to zase melu za hovadiny? A co to mám za jebnuté myšlenky?
,,Prosím?" Musel jsem se zeptat, nechtělo se mi tomu věřit.

Usmál jsem se "Ty si mě přece slyšel "Kdybych neměl zavřené oči tak bych tak sebe jistý nebyl."Co máme v plánu dneska dělat? "Odbočil jsem "Nebo máš už nějaké plány beze mě?" Otevřel jsem oči *Je krásný*

Pousmál jsem se. Jako bych dokázal být někde delší dobu bez něj.
,,Ne, můžeme se jít projít, nebo si zajít do městečka, pokud chceš." Pohladil jsem ho po vlasech, měl tak krásný pohled, rozkošný.

"Mhm"Zapřemýšlel jsem "Mužem zajít do městečka se podívat " Zvedl jsem se a čekal "Chceš ještě někam zajít nebo pudem hned?"Vstal, usmál se. Chytl jsem ho za ruku a čekal

,,Asi si skočil převléknout ten plášť... "podíval jsem se z okna.
,,A nebo ne.Kašli na to. Jdem."Usmál jsem se a vedl ho ven z hradu, přímo cestou do městečka.

Když jsme došli do městečka tak jsem si sedl na lavku "Tak co napadá tě něco co bychom mohli dělat "Položil jsem se na lavku a chytl ho za ruku, Stáhl si ho k sobě. Naštěstí tu nikdo nebyl, takže mi bylo jedno

Nechává to na mě? No... Ehm.. Rozhlídl jsem, najednou mě ale strhl k sobě. Usmál jsem se a přitiskl ho k sobě a pohladil po rameni.
,,Můžeme si zajít něco koupit... Nebo se podívat jestli tu není nikdo jiný."

Přitulil jsem se k němu "někdo jiný ..nevím jestli mám na toho někoho náladu, ale dal bych si Něco sladkého "Políbil jsem ho

Ty jeho nestálé sexuální narážky,byly ...byly... Sakra! Byly tak sexy.. Musel jsem odklonit na chvíli pohled a pokusit se to vydýchat.
,,No.. Jak to tak vidím jaksi jsi si na to zasedl co?"

"He,"Nechápavě jsem se podíval po něm "Co myslíš?"Nevěděl jsem o čem mluví "Počky tys myslel…"v tu chvíli jsem byl totálně rudý. On si myslí, že se snažím o sex. Jako chtěl bych. To jako jo. Ale teď mě to fakt nenapadlo. "Promiň ale teď si mě špatně pochpil.Ale neříkám, že bych nechtěl "Uhnul jsem pohledem

Sakra! Špatně jsem to pochopil a akorát ho dostal do rozpaků! Sakra! Chudinka..je rudý až za ušima.
,,Promiň..nechtěl jsem tě rozhodit…" Špitl jsem trochu omluvné, trochu smířlivě.
,,A-asi jsem to trošku špatně pochopil..to...to je ale trapas… "Zamumlal jsem si poslední slovo pod imaginární fousy.

"Já víš James do mě ryl a já jsem teď zmatený nechci tě o nic obírat,ale prostě já nevím ..."Byl jsem totálně zmatený ale nechtěl jsem aby si myslel že ho svádím bylo to neúmyslně"Já víš, nesnažím se tě svést jen…"Radši jsem ho políbil a byl ticho.

Musel jsem se usmát, je vážně sladký a budu to opakovat prostě pořád. Líbali jsme se jen chvíly.Odtáhl jsem se od něj.
,,Takže… To nemám řešit?"Chtěl jsem v tom mít jasno.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama