Děkuju ,že tu jsi / 2.část

22. února 2013 v 5:35 | Hikaru-Kaoru |  Děkuju ,že tu jsi


Tentokrát i s uvodním obrázkem :)
"Jo " Řeknu mírně naštvaně nenávidím ty typy" Hned bych bral někoho jako tebe " ušklíbnu se můj bracha je v pohodě on je hodný a jak se koukám jeho přítelkyně jsou spokojené" Máš vždycky dlouhý vztah a minule vypadala spokojeně takže"Usměju se ale radši jsem ticho

"Jo, tak to se ti zdálo. "Uchechtnu se když si vzpomenu na ty neustálé žárlivé scény,byla strašná... "Ale zas tak skvělý nejsem" Pousmál jsem se. "ty nejsi špatný,jen ...máš špatnou trefu na lidi"

No jo vím to moje trefa je strašná. A jedna z nejhorší. Otřesu se nechci na to myslet" Ale prosím tě Ona byla divná pořád si myslela že spolu něco mám nemohl jsem tě ani obejmout když jsem to potřebovat" Potvora přišel jsem potřeboval jsem ho u sebe a ona začala s žarlivími scénami

Kývnu. "Já vím,proč myslíš že jsme ji nechal,štvalo mě to,nemohl jsme ani zavolat Tem jak se má v tom Řecku.. Nic. Ani tobě. "Brouknu. Prostě hrozný,byla jak stíhačka. "třeseš se." Přitáhl jsem si ho do náruče.

"Já vím " Zašeptá cítím se zvláštně je mi s ním dobře ale přijde mi, že tomu něco chybí nevím ale co to je " Jsi pamatuju jak jsem přišel totálně na zhroucení a ona bože tet bych jí za to takou flákl"

"Já ji potom seřval… Ale moc to nepomohlo, žárlila si vesele dál."Trochu mrzutě jsem zamumlal.

"Byla to pipina"Ušklíbnu se proč mám jenom chuť ho políbit. Kokám na jeho rty. Doslova na nich visím pohledem" Zavři oči " zašeptám"

"Hm?" Nechápu, ale zavřu je, nevím, co chce udělat, ale asi na to chce soukromí, třeba se mu chce plakat, no..každopádně oči zavřu.

Když zavře oči už neodolám a políbím ho. Nejdřív jen letmo a pak se to strhne v něco úžasného "Promiň" Odtáhnu se a uhnu pohledem. Úžasný. Projede mi hlavou

To jsem nečekal, pootevřu oči, je ode mě kus, asi se bojí, že vyletím. Vypadá trochu, zčervenala ale spokojeně, pousměje se a nahne se k němu a vrátím mu letmou pusu, poté ji prohloubím a čekám, jestli mi vyjde vstříc nebo ne.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama