Děkuju ,že tu jsi / 5.část

15. března 2013 v 23:16 | Hikaru-Kaoru |  Děkuju ,že tu jsi


Když jsem se mu udělal do ruky a cítil jsem, jak mnou proudí jeho sperma nebyl jsem schopný ani slova. Nešlo mi ani se pořádně nadechnou " Kank…uro" Zašeptal jsem trhaně. Když mě políbil, otřel jsem se o jeho rty. Něco tak úžasného jsem ještě nezažil a to už je co říct.

Líbali jsme se celkem dlouho,nevím jestli to nazvat líbáním spíš jsme se o sebe jen otíraly, laskaly se a spíš si dokazovaly že tu ten druhý je že tu nejsme sami, věděl jsem, že on to potřebuje a možná v koutku duše, to potřebuju i já. Ať už jsme si to chtěl nebo nechtěl připustit, potřeboval jsem ho, a né v posteli. Ale jeho, jeho celého. Jeho jako člověka, jako bratra, jako člověka, kterého můžu chránit a kterému na mě záleží, opravdu. Ne, jen hraně či z principu. Věděl jsem, že ho miluju.

"Bože…"zašeptal jsem. Připadal jsem si šťastný po tak dlouhý době " Kankuro ..Já "Radši jsem ho znovu políbil neměl bych to říkat ale " Jsem šťastný" Políbím ho

Pousmál jsem se na něj a polibek mu něžně oplatil. " To jsme rád, "Odmlčel jsem se. "...opravdu." přitiskl jsem ho k sobě a sklopil hlavu a schoval ji do jeho ramene, zhluboka jsem se nadechl. Opravdu ho asi miluju, to bude průšvih.

Nevydržel jsme to musím mu to říct má právo to vědět " Já tě asi… Miluju" Zašeptal jsem a schoval jsem se k němu do náruče" Jsi tu se mnou, když tě potřebuju .... a Můžu ti říct cokoliv… Já promiň *zašeptal jsem a radši jsem šel do sprchy

"Proč vždycky odejdeš, když řekneš něco o čem si nejsi jistý, jestli na to ten druhý bude reagovat pozitivně, pak nemám šanci ti cokoli říct nebo reagovat když odejdeš."

"Protože se bojím, že se naštveš. A jestli na to chceš reagovat tak přece můžeš za mnou jít ne?" Vlezu do sprchy jsme z toho vyklepaný. Co to se mnou děláš, bráško. Povzdychnu si a začne se mýt.

Zvednu se jdu za ním, měl jsem nutkání zaklepat, ale nakonec jsem vešel bez zaklepání. "Příště bys mě mohl nechat domluvit." Poznamenám a lehkým úsměvem, i když vím, že mě přes závěs nevidí.

"To bych z toho nesměl být tak vyklepaný" Zašeptá chci aby něco řekl chci a by šel za mnou a objal mě potřebuju ho u sebe. Bože já jsme idiot zamiloval jsem se do vlastního bratra"Pojď za mnou ,prosím" Zašeptal jsme ale pořád jsem se bál jeho reakce
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama