1:. Kapitola -Pomůžu ti,děcko.

1. července 2013 v 19:54 | Hikaru-Kaoru |  Shackles
Takže s Kaoru (Tayo) jsme se dokopaly k tomu zase po dlouhé době něco spolu napsat. Napadlo nás to při tvoření své postaly v nějakém...No prostě v takové té "hře" co bývají na DA :D
Teodora (Tayo-Kaoru) [Ten žluto-zlato-oranžovo vlasí ] a Dariena (Mia-Hikaru) [ Ten černo-hnědovlasí]

"Konečně" Sedl jsem si s usměvem a bagetou v ruce do hnusné zapadlé uličky.S velkým zakručením břicha jsem se zakousne do bagety co právě ukradl. Je rád že ještě neviděl žádné benga určitě už ho hledaj kvuli tomu že utekl nechápe proč už to nemužou hodit za hlavu za dva roky by ho z tama stejně pustily."Mnam"


Stál jsem na nějáké zastávce. Né že bych čekal na autobus. To ani nápad. Fuj, nikdy bych tam nevlezl. Rozhlédl jsem se nenápadně kolem sebe a spravil si černé brýle na očích. Bylo horko a slunce ce snad zbláznilo. Bylo mi vedro a potil jsem se. Z čehož jsem byl víc jak mrzutý. "Eh.." Uslyšel jsem a najednou se kolem mě prohnal nějáký hnědovlasý kluk s něčím zabaleným v igelitu v ruce, hned za ním banda fízlů. Chvily jsem za nimi koukal, než jsem se zvedl brýle a dal si je do vlasů. Pěkný kvítko. Další uprchlík jo? Hádám že ho nevidím naposled. Ozvalo se houkání a kolem projely dvě auta. " Kurva kdo to je?" Zašeptal jsem si pro sebe. Pokud ho honí tolik lidí, tak to bude asi něco velkého. Že by spíš lupič? Vypadá ale mladě. Vážně vypadá, že právě utekl z sirotčince nebo z pasťáku. Hm.. Asi to omknu.


No dobře tak tohle mi nevyšlo když jsem si tam tak v klídku seděl začne tam něco houkat " Kurva" Běžel jsem jak střelenej málem srazil nějakýho týpka a skočil za plot nějakýho domu..Zhluboka jsem dýchal ale byl si jistý že mě viděly sem zaběhnout.Nevěděl jsem kam běžet ¨tak jsem rychle prolezl mezi domy a schoval se ve starý zapadlý továrně" Konečně" Zašeptal jsem když už jsem skoro neslyšel houkačky.


Rozešel jsem se pomalu za zvukem houkaček, akorát místo po cestě sem to vzal přez plot, skrz nějákou zahradu, kde jsem našel železnou tyčku, vzal jsem si ji a vylezl po zídce nahoru, uviděl jsem jak to děcko zaběhlo do nějáký starý továrny. "Idiote.. "Pomyslel jsem si a seskočil sem ze zídky, vešel jsem do továrny a šel rovnou ke schodišti. Ozvalo se znovu houkačky, rozletěly se dveře, schoval sem se za jeden stoj vyřazený z provozu. "Stůjte! Policie!" Ozavalo se. Odtud na to děcko ale nevidím, sevřel jsem tu kovovou věc co mám v ruce. "Co to zase dělam.. To bude průser." odělal jsem dva kroky dozadu a pak sem tu tučku hodil dolů, ozvala se ráda, tupý pád jak tělo dopadlo na zem a ciknutí pistole o podlahu, seběhl jsem dolů, mrkl na to děcko, vzal si pistoly a došel k němu. "To si podělal mladej." Přiložil jsem mu pistoli k hlavě. Ozval se vístřel. Hned tam vběhlo stádů poldů. Držel jsme to děcko za ruku a vedl ho zadním vchodem k jednomu z policejních aut, švihl s ním o sedačku a sedl si na místo řidiče. "Ještě nějáké námistky?" Koukl jsme na jeho svázané ruce a pusu. "heh.."


"Tak ne no" Cjhtělo jsem se chovat ale nestihl jsem to a když na mě ten idiot mířil pistolí nevěděl jsem jak utéct ale k mému štěstí i neštěstí na něj spadla tyčka.." co to ??" Nechápavě jsem čuměl na toho chlápka kolem kterýho jsem proběhl jak na mě míří" Co to jako Kurva děláš ?? " Nechápal jsem proč na mě míří a vubec kam mě táhne..Když mě svázal bylk jsem na něj tak naštvaný že jsem ho jen propaloval zlostnbým pohledem. Kam mě sakra veze to jako mě ikdo nemuže nechal jít??


Odvezl jsem ho na druhý konec města, k jednomu bistru, rozvázal ho a vykopl z auta, stoupl jsem si proti němu. Udělal jsem krok k němu a on couvnul, nakonec jsem to tímto způsobem donutil natisknout se na zeď .Položil jsem si jednu ruku vedle jeho vlasy. "Pověz mi, - " Chytil jsem mezi dva prsty druhéruky pramínek jeho vlasů. "Proč je honili."Nebyla to otázka, prostě sem mu přikázal mi to říct. Navzájem jsme se pálili pohledy. Pustil jsem pramen jeho vlasů a odtáhl se, strčil jsem ruce do kapes. "Prakticky sem ti zachránil kejhák."


Vraždil jsem ho pohledem a pomalu před ním couval.Ten kretén si opravdu myslí že mu to povím ?? " Tobě po tom nic není" Sykl jsem a chtěl se zvednout " Nemusel jsi mě zachranovat.Já se ti o to neprosil" Zpravil jsem si vlasy a hnusně se na něj podíval " sbohem"Odtáhl jsem se od zdi s tím že pujdu ikdyž jsem neměl šajna kde jsem.


Nechál jsem ho proklouznout a když byl asi pět metrů ode mě, odkašlal jsem si. Neotočil se. Asi je to opravdu ten tvrdohlaví typ co si myslí že všechno zvládne sám. "Hezkou cestu, jsem zvědaví kde tě kdo znásilní první."Řekl jsem to tiše ale rozhodně to slyšel. Ušklíbl jsem se. Co už, alespoň bude nějáká ta podívaná, a nebo se naštvu a udělám to sám. Děti..


Neotočil jsem se vubec mě nezajímalo co řekl. Doufal jsem že se budu moct ubránit ale oproti němu jsem párátko.. Jenže kdy přenocuju ono je léto tak by to nemuselo být tak težký najít nějakým místo na spaní.Zabočil jsem do ulice kde i ve dne svítily poutače bylo to tam divný tak jsem se radši otočil že pujdu jinudy.


Chvilku jsem s nadšením sledoval jak tam pobíhá z prava do leva a myslí si jak je nenápadný. Ovšem po chvíly mě to přestalo bavit a pomalu sem se vydal k autu, nastartoval jsem a dojel ho, zatarasil jsme mu cestu a otevřel dveře auta, opřel jsem se o sedadlo spolujezdce abych se naklonil a viděl na něj. "Nechceš svést?" Jemně jsem se usmál. Tohle by mohlo stát za to.


"Ne " Obešel jsem auto a šel dál..Nebudu nastupovat do auta někomu kdo mě sice zachránil ale viděl jsem ho po prvý.Ale to jak neustále jel vedle mě a něco na mě mluvil mě sralo" Tak jo ale drž hubu" Sedl jsem si k němu a zabouhl dveře.


Výborně, tak to zabralo. Počkal jsem až si sedne a zavře dveře. "Fajn, Tak rád bych - "ozvalo se cvaknutí zámku od auta. "Klid, jen se pojišťuju, že neutečeš," Zašeptal jsem smířlivě když začal panikařit. "Takže, rád bych .. Věděl tvoje jméno."Propíchl jsem ho pohledem. Chvilku na mě hleděl vyděšeně, pak naštvaně a znovu zalomcoval dveřmi. "Ale noták, nic ti neudělám, Vidíš? "zvedl jsem jednu ruku lehce do vzduchu a druhou jsme měl na volantu, všiml jsem si že jeho pohled sjel na tu pistoli ze tý továrny co mám za pasem. "Si ji vem." Není nabitá, ani v tom skladu nebyla, ten policista neměl v plánu střílet. Ale myslím že tohle děcko to nepozná.


Když jsem uslyšel zcaknutí začal jsem panikařit pak nadávat a nakonec jsem si v klidu sedl"Hajzle" Naštvaně jsem čuměl z okna" Darien" Sykl jsem a doufal že mě nechá být.


Auto znovu cvaklo. "Fajn, to mi stačí, tak jedem. Někam tě složíme, třeba z tebe vypadne i to proč tě honili. "Mluvil jsem nahlas, měl jsem v planu, aby věděl že z něj hodlám tahat informace a mohl si rozmyslet už teď jestli mi je dá nebo ne. Rozjel jsem se a vzal to nejrychlejší cestou do centra města. Bylo fajn jet v houkajícím policejním autě, všichni nám uhýbali z cesty a nevadilo jim že jedním svým stylem. Alias jako prase. Chvilkově jse sledoval to dítě, překvapilo mě jak málo toho má na sobě a jak ještě míň to zakrývá. Bože..


Neštvaně jsem čuměl z okna s tím že mu o sobě nemám v planu nic říct. Ale co mě neštvalo ještě víc bylo to že mě okukoval.Ten hajzl na mě čuměl.Jo já chalu sedět tu jen v tilku a trenkách není moc dobrý ale proč na mě sakra tak vejrá" Nečum na mě tam" sykl jsem..Strašně mi to vadilo.Ne že bych se styděl spíš jsem přemýšlel k jakému uchylovi jsem se to zas dostal " Kam jedem ??"


Protočil jsem oči. "Nemůžu si tě prohlídnout ?"Otázal jsem se na oko dotřeně. "K Artymu, ..stejně nevíš kdo to je tak proč se ptáš." Zapíchl jsem do něj pohled, naše pohledy se střetly, on najednou vyjekl, stočil jsem oči znovu na silnici, šla tam po přechodu slečna s malou holčičkou. Kurva! Dupnul jsem na brzdu. Auto se skoro převrátilo, pneumatiky zaskřípaly a ozval se křik.


Když brzdil měl jsem zavřený oči" Prosím řekni mi žes je nesejmul??" Trhl jsem sebou když jsem slyšel křik.Bál jsem se že je sejmu,bál jsem se otevřít oči" Notak..." To ticho mě štvalo.No nebylo to ticho ale to že nemluvil nic neřekl.Pomalu jsem otevřel oči ale bál se podívat z okna..


Sakra, .. První co mi tu chvíly proletělo hlavou bylo hlavně ať sem je nesrazil. Ovšem jekot ženy mě přesvědčil o opaku. Divné bylo že neječela ta na přechodu ale ty mimo něj, někdo k nám doběhl. Pootevřel jsme dveře, chytil mě za límec avytáhl ven. "Co to sakra člověče dě-" Zarazil se při zjištění že sem o ..no o dost větší než on. "Ano?" Pozvedl jsem obočí. Žena seděla na přechodu,v rukou svírala plačící dívenku a stále v šoku hleděla před sebe, vytrhl jsem se tomu chlapovi a podíval se na to děcko u sebe v autě. Hleděl na všechno kolem vyděšeně a nethy zatínal do držadla u dveří. Žena se náhle rozvzlikala a sevřela dítě tak pevně že začalo křičet. "Mamíí, to bolíí !" Ječelo děvče. Obeplulo je hejno lidí a začaly všichni jeden přez druhého něco říkat. Prohrábl jsem si rukou vlasy, ... Opravdu sem ho pozoroval tak zaujatě že sem si nevšiml že jde někdo po přechodu. To je v háji. Vytáhl jsem krabičku cigaret a jednu si zapálil, opřel jsem se o kapotu a sledoval jak se houček pomalu rozcházel, až tam něbyl nikdo, jen hromada aut za námi ..troubili, zdálo se mi že to ani neslyším, dokud sem neucítíl jak mě něco ťuklo do ramene. Bylo to to děcko.


Když jsem se vzpamatoval vylezl jsem ven "Možná by jsme měly jet..Dal by si mi jedno ?? " Potřeboval jsem uklidnit a na to se právě hodila ta věc co měl v ruce..Potřeboval jsem cigouž dlouho jsem neměl ten co mi je nosil už odešel " Sakra..Prober se" Mával jsem mu před obličejem když mě pořád nevnímal a ty lidi za námi byly už dost otravný s tí Tu Tuuuuuuuuu


"Um, - "Vydal jsem ze sebe inteligentně a hodil cigaretu na zem, zašlápl jsem ji a vydechl jsem na něj kouř. "Kolik ti je, že si myslíš že ti jednu dám?" Koukl jsme na njě a zvedl se z kapoty. Chvilku na mě koukal vzpouřivě a naštvaně, protočil jsme oči a jednu mu nabídl, podal jsem mu zapalovač a schoval krabičku. "tak jedeme, než tu kolemjdoucí ohluchnou." Zalezl jsme zpátky do auta. Ach jo.


Měl jsme chut poslat ho do prdele ale tak nějak jsem se bál že by to vzal vážne" Dík" Potáhl jsem a spokojeně přivřel oči" To mi chybělo" Pronesl jsem když jsem vyfoukl dým.Sedl k němu do auta a po cestě jsem pokuřovat.Citíl jsem se o dost mín ve stresu" nechápu proč nás neobjely a pořád trobily jak idioti" Otevřel jsem okýnko abych sklepl cigaretu a se zavřenýma očima znovu potáhl.


Moc mě nezajímalo co říká. Hlavou mi běželo něco jiného. Zastavil jsem před jednímstarým panelákem, skoro se rozpadal, nikdo sem nechodí. "Polez, - " Houkl jsem na něj a vystoupil. " - Tady přespíš. Alespoň do zítřka, než se rozhodnu co s tebou bude. "Koukl jsem se na něj, vím že teď začne nadávata protestovat jak si dovoluju říkat, že o tom co s ním bude rozhoduju já. No, ale já o tom opravdu rozhoduju, beze mě ho někdo zabije, tahle štvrť je nejnebezpečnější ve městě, navíc by ho policie tentokrát chytla a taky.. Nikdo nezamětná nezletilího uprchlíka, nedej bože zloděje.


"A proč jako ??" Vylezl jsem a vyhodil nedopalek.Zhnusenějsem si prohlídl ten dum který byl rád že stojí."Tak tam mě nedostaneš" Zašklebil jsem se a stál opřený u auta.Byl jsem ale i tak rád že tu je tahle ulice byla hrozná a možná se mi to jen zdálo ale asi jsem vyděl někoho vykukovat z popelnice.


" Prostě pojď. "Zavolal jsem na něj a vlezl dovnitř stylem že jsme dveře raději otevřel nohou. Dveře málem vypadly z pantu. Bože, Arty.. proč si vždycky vybereš takovou rozbořenou barabiznu, vešel jsme dovnitř a překročil ožralce na zemi, bylo to vážně nechutné, měl tam nablito ... Došel jsem ke schodům. "Dělej! Nebo tě tu nechám." Zavolal jsem znovu a začal vycházet schody, na schodech sem si ještě rychle zapálil, protože vím jak Arty nesnáší kouř.


Doběhl jsem ho málem jsem na něj skočil"Tak tohle je nechutný" Sebral jsem mu cígo a potáhl si..Kam mě to jako táhne mám pocit že se mi to propadne pod nohama. " Fakt to nespadne ??" Potáhl jsem si ještě jednou a vratil mu ho.Ty zvratky příšerně páchly. Ne prosím že to v tom rohu nebylo to co si myslím.Kurva krysy.. Zachovej se klidně ty předce nemáš strach z myší...Kurva to nepomáhá..


Chytil jsem ho za zápěstí a vedl nahoru. "Prostě si toho nevšímej , a ne nespadne to. Doufám." Dovedl jsem ho až nahoru, kde stály velké pacéřové dveře a malinkou cedulkou králíčka s nápisem 'Arty' , povzdychl jsem si. Tohle je mu podobný. Pustil jsem jeho ruku a vzal mu cigaretu, zašplápl jsme ji a schodil ji do rozbité výtahové šachty do pusy sem mu strčil mentolku a sobě taky. Stiskl jsem tlačítko vedle dveří a ozvalo se tiché ciknutí.


"Fuj" Nenávidím mentol.. Nechal jsem sed dostrakat nahoru" Toho si nejde nevšímat" Furt jsem nadával a stěžoval si teda do tý doby než se otevřely dvěře. Chtěl jsem zdrhnout ale když jsem si vzpoměl na ty krysy tam dole radši jsem si řekl že to není dobrý nápad.Kopl jsem do zdi"Nevěřím že se..." Ze dveří vykoukla hlava


Hned jak jsem zahlédl ty blonďaté vlasy s fialovo, modro, červeným melírem a oprsklí výraz ,neustále s lízátkem v puse .. Bylo mi jasné, že tohle bude peklo. "Nazdar Richie. Je tu Arty? "Koukl jsem na něj s mírným nezájmem. On mlaskl a zapodl pohled do Dariena. "A to je jako kdo?"Ozval se ten jeho rozmazleně oprsklý tón. Vlastně mluví docela jemným a roztomilím hlasem, ale mě příjde otravný protože vím jaké to zatracené děcko je. "Pustíš nás dál?"Jemně jsem se zamračil. "Co když ne?" Zazubil se a plivl na mě tyčinku od lízátka. "Arty tu není, nesmím nikoho pustit."Dveře třískly ..zavřel je. Šmejd jeden. "Varuju tě ty hajzle!" Zařval jsem na něj přez dveře.


"Co to do prdele bylo ??" Nechápavě jsem čuměl na dveře a na něj.. Ten kluk bych divnej" Už vypadnem ??" Hnusilo se mi to tu čím dál víc..Nechtěl jsem tu být a on si tu ještě vyřváví na dveře přes který nejde nic slyšet..Velice inteligetní" Zavři už kurva hubu..On tě neslyší" Zařval jsem na něj a s ušklebkem se koukl na zvonek a na tyčinku co vyplyvl" Co ji narvat sem aby to zvonilo furt ??" Zeptal jsem se ale neměl v plánu na tu hnusnou tyčinku šáhnout.


" Mám lepší nápad, "Strčil jsem mu tyčinku do ruky a došel k oknu, sedl jsme si na něj a vyskočil z něj, kousek pod ním byl žebřík, dopadl jsem na něj, vedle budovy jsou schůdky, prostě tam půjdu oknem když mě nepustí dveřma. Vlezl jsem dovnitř, obešel to otravné děcko s vytězným úšklebkem a otevřel dveře, Darien právě rval tu věc do zvonku. "Chceš jít dál? " Koukl jsem na něj. I když tenhle dům vypadá strašně uvnitř je to přímo luxus. Arty se rád schovává před všemi a hlavně je strašný perfekcionista, puntičkář a pošuk. Takže jeho byt, .. Je spíš jak hotel. Teda až na to otravné děcko. Třeba na něj má záruční list, ..zajdu ho vrátit do obchodu, ..i když.Kdo by ho chtěl zpátky, že jo.. ?


"He??Jo" Usmál jsem se a vlezl dovnitř. S otevřenou pusou jsem tam stál.Ten byt vubec nevypadá jako že má být v tomhle rozpadajícím se domě" Co tu vubec dělám..Spíše proč jsem tu já ??" Nechápavě na něj čuměl.Nechci být na někom zavislý už ne...


" Přespíš tu, protože k sobě tě uložit nemůžu a v autě to nepude, páč to nám právě ukradly," Ukázal jsme klidně z okna. Auto už tam nebylo. Tady nesmíš mít nic co nemáš pevně v rukou nebo připoutané želízkama k sobě, jinak ti to ukradnou. " Za první, nemám šajna, proč ti pomáhám. Za druhý, neměj blbé kecy a dělej co říkám, za třetí, Arty je divný tak neposlouchej jeho kecy. "Zkrátil jsem to a odvedl ho do kuchyně. "Arty tě zabije !" Křiklo za mnou to děcko. "Jasně jasně.. "zamával jsme rukou, stylem že mě to nezajímá.


"Vubec nevím proč to děláš.." Šel jsem za ním a doufal jsem že to nějak přežiju" Co přesně znamená..Je divný ?" Zeptal jsem se" Ty si taky divný .. Taháš mě po celým městě" Nakonec jsem to vzdal stejně mě tu nikdo neposlouchá a sedl si k pultu" Mám hlad" Položil jsem na něj hlavu.


Jeho otázky byly moc složité a já nerad něco vysvětluju, většinou se v tom stratím. Otevřel jsem lednici. "No, a co chceš?" Lednice zela prázdnotou, otevřel jsou všechyn skříňky, i špajz, ..nic. Sakra! "Hledáš špatně," Ozvalo se to blonďaté otravné stvoření a sedlo si vedle Dariena. Chvilku si ho problížel. A je jasný že je zle, ach jo. "Proč jsi utekl z děcáku?"Zeptalo se blonďaté cosi. Prostě Richie.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Hani | bevintage.blog.cz Hani | bevintage.blog.cz | Web | 5. července 2013 v 21:27 | Reagovat

Měl docela dobrý plán na únik. :)
Prej pošuk. :DDDD
Chtěla bych vicět dům, který se pomalu rozpadá a jsou v něm luxusní byty. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama