2:. Kapitola - Arty a Richie

8. července 2013 v 20:07 | Hikaru-Kaoru |  Shackles

" Kdo by z tama nezdrhl" Ušklíbl jsem se. No dobře měl jsem svuj duvod ale i tak proč bych to říkal někomu jako on " Kde je jídlo..Přece nenecháš hosta hladovět" Zašklebil jsem bylo mi sice jasný že je straší ale i tak vypadal tak na sedumnáct. Když mi zakručelo v břiše plácl jsem sebou na stul " Ani jsem tu bulku nedojedl " Vzpoměl jsem si na bagetu co jsem ji ztratil když jsem přeskakoval plot..
"No tak nakrmit bych tě mohl, ale to že jsi starší neznamená že se do mě budeš navážet. "Zavrčel blondýn a seskočil z židličky. Otevřel dveře do další místnosti. Chvily tam něco lovil. "Dáte si špagety? Nebo raději něco jinýho?" Ušklíbl jsem se. To děcko je idiot a génius v jednom, zrovna teď idiot. "Mimochodem, když už tě v tom děcáku znásilnili, měl jsi to někomu říct né utíkat."Koukl na Dariena.
No super další vševědoucí..Zvedl jsem se přešla mě chut na jídlo vlezl jsem do prvního pokoje s postelý a zabouchl se tam" Dík..Nemusel jsi mi to připomínat" Zachvěl jsem se a sedl jsi na postel.Když jsem zavřel oči všechno se mi před němi znovu ukázalo" Kurva..." Hodil jsem přez sebe deku a snažil se to vytěsnit.Ne že by to šlo.." Kreténe" Zařval jsem si pro sebe nijak mě nezajímalo jak tohle vypadá ..
Chvily vládlo ticho. "Ty si tomu dal."Podíval jsem se na Richieho který měl v puse další lízátko. "Já jen řekl co si myslím." Odvětil mi. "To je tvůj největší problém, imbecile.. "Zavrčel jsem. "On se uklidní, je ten typ co ho to brzy přejde, navíc je mu šestnáct, utekl aniž by to měl naplánované, nese stopy zranění a zmlácení, má hlad.. delší dobu se pořádně nevyspal ani neumil. Nebude trucovat dlouho." Řekl. Nedokážu to pochopit, tohle děcko.. je jak, skener. "Nech těch keců, on enní ten typ co se vrtí s prosíkem. " Zavrčel jsem znovu. "Není, ale nemá na výber, jinak se nenají ani neumije. " Ušklíbl se Richie.
Když jsem se uklidnil pozoroval jsem místnost..Vyšel jsem ven a vlezl do koupelny pěkně jsem smrděl a potřeboval jsem to ze sebe smýt..Jen zahadou mi bylo že jsem se většinou na poprvý strefil do dveří který jsem chtěl" Dík" Stál jsem mokrý s jeho ručníkem v kuchyni a pozoroval jeho naštvaný pohled..Já věděl že ho nasere když si vezmu právě tenhle ručník.
Ten tik v Richieho obočí by ani slepý nepřehlédl. Stiskl ruce do pěstí,došel k němu a ručník mu vytrhl z ruky, nezajímalo ho jestli má něco na sobě nebo ne. "Děvko.. " Sykl po něm a odešel i s ručníkem pryč. "Být tebou neseru ho," Musel jsem osklonit pohled. "A to co říká neber vážně." Dořekl jsem ještě. Náhle cvakl zámek dveří.
No super já tu stojím nahej uprostřed místnosti a on zrovna někdo přijde." Mužu ??" Zatahal jsem ho za mikinu..Nevím co si oblíct ty věci byly špinavý tak jsem je hned vyhodil" Doufám že nemáš v planu nechat mě tu s tím .."Ukázal jsem ke dveřím kám zmyzel ten blondák" Samotného.."Někdo vešel a já tam furt stál nahý " Hezký" Ozvalo se ode dveří kde stál podivný chlápek co si mě mlsně prohlížel..
"Zapomeň, moje."Zavrčel jsem na příchozího černovláska. Derien se ošil, tak sem ho sklidnil pohledem stylu 'nebuť dětinský' ... Arty vešel a položil dvě tašky jídla na ponk. "Zajímalo by mě proč si ho teda neoblečeš,"Uchechtl se a opřel se o linku. Černé vlasy, křiklavě zelené oči, jako dva smarakdy, hranaté podlouhlé brýle s černými obroučky, rudá košile do půlky rozepnutá, úšké černé džíny. "Co po mě chceš?" Probodl mě jedovatým pohledem. "Potřebuju ho někam uložit." Ukázal jsem na Dariena. "Ach tak, "zašklebil se. "Sáhneš na něj a zabiju tě. "Pronesl jsem klidně. "Jasně jasně, nedotknu se ho."Uculil se a spravil si brýle. "A proč vlastně nemá šaty?" Zajímal se. Do dveří vešlo to blonďaté cosi. "Artýýý"Vyjekl a skočil na něj, zavěsil se mu na ruku a spokojeně zavřel oči. "Byl jsi pryč dlouho, bál jsem se tu sám."Špitnul a byl přivinut do náruče. "Ale prosímtě, ho se přece nebojíš, že ne.. "Hladil ho Arty po hlavě a ukázal na mě. Richie se na mě ušklíbl a pka hodil smutný pohled na černovláska. "Bojim.." Špitl a víc se k němu schoval. To je tak vychcané děcko!!
Nejdřív jsem nechápal přoč si mě přivlastnuje a když se tam objevilo to blondatý cosi měl jsem chut mu podkopnout nohy" Protože mi sebral ručník"Ukázal jsem na toho blondáka a schoval se za toho kdo mě sem přitáhl..Počkat vždyt já ani nevím jak se jmenuje. " Co tady dělám" Povzdychl jsem si pro sebe a opřel se o linku.
"Tak asi jako první tě oblékneme, co ty na to? "Pousmál se Arty na Dariena přátelsky. Pustil Richieho a posadil ho na linku a do ruky mu dal nějákou sladkost. "Pojď se mnou, rovnou ti najdeme pokoj."Rozešel se pryč a já jemně Dariena postrčil za ním. "Hele snažím se ti pomoct, nech toho odporu."Popohnal jsem ho. Když oba odešli koukl jsem na to blonďaté cosi. On se na mě mračil. "Jestli se bude kolem Arty-kuna motat, vystrčil ho z okna." Sykl ke mě jedovatě blondýn a strčil si do pusy lízátko. "No jo.. "Zavrčel jsem. Protože mě se představa .. takhle představa, taky ani za nic nelíbila. Err.. "Tak spát budeš tady, oblečení je ve skříni a koupelnu máš tady vedle dveří do šatny. Stačí?" Promluvil Arty na Dariena.
"děkuju" Usmál jsem se na něj a vlezl do skříně abych si vzal něco na sebe už mě to okukování meho zadku štvalo " Nevíš proč mě sem dotáhl ?? " Otočil jsem se na něj už v trenkách a byl jsem rád aspon za nějaký kus oblečení..
"Hmm.. "Pronesl Arty. "Já bych řekl že jsi buť zaujal, a nebo.. - "nechal doznít do prázdna. Došel jsem za nimi a opřel se o futra. "Copak vy dva tady.. "Probodl jsem je oba pohledem. "Heh, jen si povídáme."Zašklebil se na mě černovlásek. "Zajímalo ho proč jsi ho sem přivedl." Usmál se jemně. "Není to jasné, nenechám ho spát v cele."Zavrčel jsem nevrle a otočil se. "On je takový furt nevšímej si toho, "Zaslechl jsem Artyho ..on pořád něco brblá, nehodlal jsem se vrátit a jednu mu vrazit jako obvikle, předtím klukem ne. Došel jsme do kuchyně a vytáhl si z tašky nějáký instatntní salát v krabičce. "Vrátíme se za nimi."Ozval se Arty po chvíly, když se otočil aby se Darien mohl obléct.
Když jsem se oblík..No dobře muj styl to zrovna není ale nějaký tilko a kratase jsem tam našel.Došel jsem za nimi a koukl na tu tašku " Jídlo" nadšeně jsem šel k nim.Měl jsem strašný hlad"Na" POdal mi Arty něco v krabičce a mě bylo při mém hladu uplně jedno co v tom je .
Potom co jsme se všichmi najedly, jsme tam jen seděly a probodávaly se divnými pohledy. "Tak.."Začal Arty trošku rozpačitě. "Jak se jmenuješ?"Usmál se na Daryho.
To ticho mě štvalo a tak jsem probodával podlahu a když na mě Arty promluvil málem jsem spadl z židle " Co ?? ..Jo aha jsem Darien" Trapas..Jako vždy.Zívl jsem byl jsem dost unavený přece jenom v noci jsem nespal když jsem utíkal a oni asi čekají že jim neco řeknu..No super.
"Možná by měl jít spát." Navrhl nečekaně Richie. Oba jsme se na něj podívali. Arty se díval spíš zkoumavě, já vražedně. Jasně, on půjde spát a tenhle tatrman v lidské podobě mu něco udělá, to určitě, první půjdou spát děti, ostatní až pak. "Tak to by jsi měl jít taky ne? Malé děti první." ušklíbl jsem se.
Ten pohled co na něj hodil mě doslova zabil..Dostal jsem takový zachvat smíchu že jsem spadl z židle a když jsem se uklidnil utíral jsem si slzy ze smíchu..Pak hodil ten pohled na mě" Co si jako myslíš" Vyjel po mě a já si chvíli myslel že po mě skočí aby mě uškrtil..
Začal jsem se smát, a po chvíly se přidal i Arty. "Richie-chan nerozčiluj se."Usmál se blondýnka a pohladil ho po vlasech, ten se začertil a dal ruce do kříže. "Jste banda vyděděnců!!"začal vyřvávat. "Banda pitom-" Byly zastaven, Arty se nadzvedl a spojil jejich rty, pro mě to překvapení nebylo zato Dary se zarazil a hleděl jako by spadl z višně. Jeho pohled mě zabíjel, musel jsem se uchechtnout. "dej už pokoj."Ozval se jenom tiše Arty s úsměvem když se odtáhl a sedl si zpět. Richie totálně rudý, zmkl a uraženě koukal do podlahy.
Až ted mi pořádně došlo kam jsem se to dostal..No jo určitě by mě nezachranoval heterák " Sakra" Já jsem sice Gay ale já..Bojím se toho že mi zas někdo udělá to co tam.Přemýšlel jsem nad tím že se zamknu v pokoji ale pak mi došlo že od těch dveří nemám klíče..Co ted oknem neuteču..
"Fajn, tak Richie.. jdeme spát." Chytil ho Arty pod pažemi a vzal ho do náruče, sotva metr-dvacet vysoké dítě, má asi smůlu když chce protestovat. Koukl jsem na Daryho, vypadal trochu vyděšeně. "Děje se něco- ?"Než jsem se stihl dozeptat, ozvala se ráda a Richie přiletěl zpátky. "Pocem!"Zakřičel za ním Arty a začaly se honit po bytě. "Eh.. "Vypadlo ze mě inteligentně.
"Chcete mi ublížit co ?? " Povzdychl jsem si byl to tu sice blázinec ale já nevěřil tomu že by mě kdokoliv z nich chtěl nechat v klidu spát." Já jdu... "Zvedl jsem se nechtěl jsem muvysvětlovat čeho že se to bojím když jsem viděl jeho nechápavý pohled zalezl do toho pokoje a schoval se pod deku..
Chvily jsem za ním nechápavě koukal, pak jsme nakrčil obočí. "Ummn , Kurva koho sem si to zas pověsil na krk. Je divný ." Ozvalo se zaječení a kolem prošel Arty a Richiem na rameni. "Ehm.. všichni jste divní." Po sánku mi přeběhla kapička.
Slyšel jsem řev ale bylo mi to jedno prostě jakmije jsem lehl tak jsem vytuhnul a jen tak něco mě určitě neprobudí. " Na koho jsem to zas narazil" Povzdychl jsem si z polospánku a usnul
Šel jsem si lehnout,umyl jsem se a jen co jsem si lehl, zase sem o tom musel přemýšlet. Sakra.. Proč jen ho tahám sebou? proč mu pomáhám? Nemůžu si to vysvětlit,... Nějákým způsobem mě přitahuje. Nevím jestli sexuálně..ale přitahuje. To už jsem si přiznal. Nevím co s tím, ..On vypadá spíš jako pako co si jen hodně prožilo ..co s ním?. Povzdychl jsem si a položil di ruku na břicho ,druhou pod hlavu, snažil jsem se usnout. Nedopadlo to dobře a ve tři mě vzbudil tvrdý problém v kalhotách. "Proč se mi musí zdát zrovna o něm.. "Zavrčel jsem a šel se do koupelny zbavit svého problému, cestou tam jsem narazil na jeho dveře, chvíly jsem před nimi stál, než jsem stiskl kliku, dveře se otevřely. nezamkl se. To je pitomec. Vešel jsem dovnitř.
Spal jsem měl jsem hnusné noční mury a tak jsem se prudce probudil zrovna ve chvíli kdy se otevřely dveře" Co je ??" Ospale jsem se na něj podíval a padl zpátky litoval jsem že jsem se na ten debilní klíč nezeptal."Co" Vyjekl jsem když mě přimáčkl k matraci
Přimáčkl jsem ho k matraci a sklonil hlavu k jeho krku. "Pššt.. "Zašeptal jsem a přitiskl rty na jeho krk, přejel jsem jimi přez spodní čelist ke tváři. Dal jsem si obě jeho ruce do jedné a dal jsme mu je nad hlavu. Vypadal tak sladce a bezbranně. Ten vyděšený pohled, to jak se nedokázal strachy pohnout. Úžasné.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama