4:. Kapitola - Zapomění ~ a odhalení?

2. srpna 2013 v 9:37 | Hikaru-Kaoru |  Shackles
Čtvrtá kapitola :D
Bílá(Kaoru) - Teodor
Černá(Hikaru) - Darien
No super nechte mě tu samotnýho s tím nasilnickým hovadem " Ano..Vubec nevím kde jsem" Smutně a zmateně jsem na něj koukal" Kdo..Kdo jsi??" Popravně jsem vlastně ani nevěděl jak se jmenuje ne že bych o to stát ale když už s nic nepamatuju tak by mě to zajímat mělo" A..Kdo jsou oni" Ukázal jsem na ty dva co zrovna odešly

"Arty a Richie." Odvětil jsem na jeho otázku. Opět jsem se podíval jejích směrem. "A ty jsi?" Zabodl jsem do njě pohled. Zajímalo by mě co z něj vypadne, nebo nevypadne. Protože pokud řekne něco špatně, tak je okažitě jasné zda nám lže či ne. Já totiž nejsem přesvědčený,

"Darien...Já myslel že mě znáte když jsem tady..Ale asi ne" Zašeptal jsem..Takže on taky dělá že mě nezná.Fajn.Zmateně jsem si ho prohlížel" Asi bych měl tedy jít co ?" Když mě neznají co bych tady taky dělal že. Ale i tak neřekl mi jak se jmenuje.Muj zachránce-Ten co mě znásilnil.

Protáhl jsem se. "A kam jako chceš jít?Zpátky do toho děcáku? Nebo skočíš nějákýmu uchylovi do náruče, nebo rovnou policií, co takhle překupníkovi, v týhle čtvrti bych se nedivil kdyby jsi se dostal do rukou obchodníkům s bílím masem."Koukal jsem do tropu ,ruce za hlavou, s tím že jsme čekal jestli zastaví nebo ne.

" A co budu jako dělat tady ??" Podíval jsem se na něj " Je sice fakt že kdyby jste mi chtěly ublížit tak už to asi uděláte ale i tak..Nemám vám co za to dát" Ne že bych tu nechtěl zustat jen chci aby řekl zustan tu..Pak by to chtělo ještě sehnat klíč od pokoje a byl by klideček.Ale je fakt že nemám co Artymu dát za to že mě tu nechá.

Zvedl jsem se a došel k němu, výškovýrozdíl nebyl tak velký, ale byl dost značný, položil jsme mu ruku na hlavu. "Um, když myslíš." Řekl jsem nezaujatě, .. vlastně jsem chtěl aby tu zůstal, nechci aby mu někdo něco udělal. No tak dobře, já už mu toho udělal dost, ale řekněme že to byl poplatek za to že jsem ho vytáhl z toho jeho průšvihu nebo co to bylo. " Dveře ven jsou tady,dveře do tvýho pokoje, tam, rozhodni se sám, mladej."Dal jsme ruku dolů a strčil ji do hlavy. "Mimochom, na ulici se za pomoc neplatí, tady se o pomoc prosí." Odešel jsem do kuchyně.

Zaraženě jsem tam stál..Zustat nebo ne ?? Nakonec jsem to vyřešil po svém a šel si dát sprchu citil jsem na sobě zbytky snídaně a nevěděl jsem jestli tu fakt zustat nebo ne "Nevíte co se mi stalo ??" Přišel jsem za nimi a vyhrnul triko tak že bylo vidět to zalepené co mi ráno Arty ošetřil.

"Vytrhl jsi si pirsing."Ozval se Arty. Mě okamitě zarazilo že .. že kvůly mě lhál? Věděl že jsme mu to udělal já.. Stiskl jsme ruku do pěsti ale dělal že nic. "Dáš si s námi??"Ozval se Richie a ukázal na tác se sušenkami a jednu si strčil do pusy. "Ujčitě mjáš hlaď, že jo?"Zamumlal s plnou pusou na Dariena. "Richie nemluv s plnou pusou."Napomenul ho nevrle Arty a zvedl se. "Ukaž obvážu ti to novým obvazem."

" mUj pirs ??" Zaraženě jsem stál..Moje jediná památka až tet jsem si uvědomil že mi ho opravdu ten hajz vyrval a já si ho tam nemužu dát zpět " Ehmm.Děkuju" Stál jsem tam a nechal si převazovat břicho vypadalo to dost hnusně" Zustane mi tam něco ??"Doufal jsem že ne o žádnou jizvu na bříšku fakt nestojím.

"Já myslím že ne, nemělo by. Vždyť jsem říkal , že to není hluboké. Zajímalo by mě kro ti tam nastřeloval tu dírku." Oznámil Arty a chvily si Dariena prohlížel. "Takže tu s námi zůstaneš?"Zasadil mu černovlásek otázku a pohlédl mu do očí, všichni tři jsme čekaly co odpoví. Za první mě to zajímalo víc než cokoli jiného, ani nevím proč. A Arty vypadal že si toho kluka oblíbil, jen doufám že si z něj neudělá druhého Richieho, ..dalšího rozmazlenýho fracka už bych nesnedl.

"To je jedno" Zachvěl jsem se když jsem si vzpoměl na osobu co mi to nastřelila..Podvědomě jsem se usmál a chvíli přemýšlel kde asi je" Nevíte kam se ztatil??" Moc jsem nevnímal že se mě ptají jestli tu zustanu potřeboval jsem ten piers je to moje památka na něco nezapomenutelného nemužu to jen tak zahodit.." Na co jste se ptaly??" Nechápaě jsem zvedl hlavu a omluvně jsem se usmál" Prominte zamyslel jsem se"

Všichni tři jsme na sebe pohlédly, stylem že ten kluk je vážně divný. "Ptal jsem se, jestli tu se mnou a Richiem zůstaneš. "Usmál se na něj Arty, a já a Richie jsme se na něj usmály taky. Chvily na nás nechápavě koukla, než vypadal že se zamyslel. Zajímalo by mě co si vybral.

" no já..Pokud by vám to tedy nevadilo..Asi bych tu zustal" Tak nějak jsem byl pořád mimo přemýšlel jsem kde jen jsem mohl ten piers ztratit.Nakonec jsem se zasekl vrátil se do pokoje prohledal postely i se zemí pod ní a pak jsem se opřel o stěnu a mrdl hlavou o ni " Kde kurva je ??" Asi vypadám jak idiot ale měl pro mě svuj výzanm..

"Je divný."Vyslovil Richie svou myšlenku. "Nelíbí se mi jak se chová,Arty-chan.."Zakňoural a natáhl k němu ruce s tím že chce do náruče. "Takže si ho tu necháte?" Koukl jsem na Artyho s otázkou. "Jo, dokud se nevzpamatuje. Pak .. pak nevím."Špitl. Bylo mi to hned jasné. Ten kluk mu příjde simpatický, nedivím se, připomíná mi ho. Vlastně, celkově mi ten kluk někoho strašně připomí. Jen...Kdo to sakra byl.

Měl jsem strašnou chut do něčeho kopnout.Moje jediná pevná vzpomínka byla pryč a já nevěděl kde..Měl jsem chut jít za tím hajzlem maximálně ho seřvat za to jak si jako dovolil vytrhnout mu něco tak cenného ale pak si uvědomil že by jen prozradil že jim lhal " Nemužu ho najít" Sedl jsem si za nima na gauč a sesunul se dolu." Nevíte kde by mohl být ??" Nechápavě na mě čuměly a já jen smutně čuměl na svoje břicho

"Myslíš ten pirsing?" Optal se Arty. Povzdychl jsem si a došel k němu. "Nastav ruku,"Řekl jsme přímo a zvedl svoji, sevřenou jemně v pěst, chvíly váhal, ale pak ji zvedl, otevřel jsme ruku a na jeho ruku přistál pirsing.Chvily jsme na něj oba koukaly, než sem sebou cukl, jakoby se mi vrátila nějáká vzpomínka. Kousek sem couvl. "Já.. jdu si zapálit.. "Musel jsem odejít.

"Děkuji" Zašeptal jsem a pevně ho stiskl. Jako bych se bál že ho zase ztratím jako jeho slíbil že se vrátí a hovno...Jak je asi daleko?? " Dáš mi též ??" Potřeboval jsem cigo kurva..Vzpomínky se mi zas vracely.Nechci... Proč si mě tu nechal kdyby si neodešel nestalo by se to

Nastavil jsme k němu krabičku a jednu cigaretu povytáhl ven, když si ji vzal taky sem si jednu vytáhl a došel k oknu, přelezl jsme ho a stoupl jsme si na požární žebřík, vím jak Arty nesnáší kouř. S úlevou jsme nasál tabák a dehet z cigarety a vydechl kouř. Opravdu jsem tu cigaretu potřeboval, to že jsme na nich byl závislí jsme věděl, dřív jsem měl v puse jednu za druhou, ale poslední dobou. Nevím, ..
Hlavou mi výřily zmatené myšlenky, bolel mě spánek a brněla mi hlava. Nevím proč. jako migréna, nebo něco takového.

"Dík" Vlezl jsem za ní opřel se o stěnu budovi a potáhl .. Přivřel jsem slastně oči.Před očima se mi proběhly vzpomínky na něj. Ani nevíš jak mě sere žes nebyl první. " Ty.. Jak jsem se sem vubec dostal ??" Rozhlídl jsem se kolem a nevěděl kde jsem.

"Je to na dlouho."Odbyl jsem jeho otázku krátkou a prostou odpovědí, nebylo mi moc do řeči, navíc ani nevím na co se ptal a teď je mi to docela jedno. Zajímalo by mě.. jestli je to náhoda, nebo kluk má vážně.. v břiše úplně stejný piersing, ..jako On.

Ušklíbl jsem se a vylezl po těch schodech na střechu" Fíha" Usmál jsem se a rozhlídl se kolem " Pěkná čtrvt" Pronesl jsem ironicky a sedl si na okraj střechy a dál vesele potahoval z cíga.Potřeboval jsem zapomenout ikdyž takhle střecha není moc dobrý napad..Moc mi připomínala tu střechu kde sem ho poprvý potkal " Teo" Šeptl jsem pro sebe tak že to nešlo slyšet.." Ani nevíš jak mi chybíš"Vydechl jsem kouř a rozmrkal slzy v očích...

Je to divný, je to fakt divný. Rozhodně nevypadá jako Dio, ale.. Je pravda že jméno Darien jde taky skrátit na Dia, ale.. Já nevím, je to divný. Nevypadá ta, prostě tak nevypadá. Je sice pravda že je to pět let, zpátky a to byl Dia ještě malé usmrkané děcko, ale... Tohel prostě není on. Nemůže být. Vůbec se tak nechová. Ani.. nic.

Pět let je dlouhá doba a popravdě moc se toho mezi námi nestalo ale.. Byl si muj ochránce ten kdo mi pomáhál a byl se mnou když jsem se bál. Zvedl jsem se odhodil nedokouřené cigo a kopl do něčeho co tam jen tak leželo.. " Najdu si tě slibuju" odhodlaně jsem se rozhlédl po městě a slezl zpět do bytu.. Arty na mě hodil karavý pohled " Neměl bys kouřit" Poznamenal a já se jen ušklíbl " Kdybych neměl ty stavy tak klidně " Řekl jsem si spíš pro sebe..

"Stavy? Jaké stavy?" Ozval jsem se od okna, Otočil se na mě a Arty s Richiem mi taky věnovaly na chvíly pozornost, propálil jsem Dariena pohledem. Musím zjistit co je ten kluk zač, od kud má ten pirsing, a proč mi tak připomíná Dia, .. musím to vědět!

"Deprese" Odbyl jsme ho opravdu jsem neměl chut jim tu vysvětlovat že jsem se v jedenácti zamiloval do o dost straršího kluka a užírá mě že zdrhl až do ted.Ne fakt opravdu nepotřebuju jejich keci." Jka že se to vubec jmenuješ ?? " Promin ale přijde mi blbý že neznám tvoje jmeno a přitom jsem s tebou spal..Ikdyž dost nedobrovolně ale to já si předce nepamatuju

Uchechtl jsem se. "Když nechceš neříkej to." Sesedl jsme z okna a došel si do kychině pro bundu ve které jsem sem přišel. "Už jdeš?"Optal se Richie a koukal na mě upřeným modrým pohledem. "Jo, mám něco na práci, navíc nehodlám si tu s vámi hrát na rodinku. Mějte se."Zabouchl jsme za sebou dveře a opřel se o ně. Jak se jmenuju jo? .. To kdybych věděl... Povzdychl jsem si a rozešel se dolů po schodech.

" On tu nebydlí ??" Zaraženě jsem čuměl na dveře. Trochu divný pocit u srdce když tak odošel ale snažil jsem se to ignorovat. Pak jsem se zarazil" Co já vlastně budu dělat celý den ??" Podával jsem se na hodiny a byo teprv něco kolem desáty a kolik vecí už se stalo.

"Ne nebydlí, chodí sem jen když.. To je fuk. "Usmál se na něj Arty. "Můžeš mi pomoct s mou prací." Podrbal ho ve vlasech. "Nebo pohlídej Richieho, musím na nákup."
Procházel jsem se ulicemi a kopal do přechovky před sebou. "Sakra.." Zastavil jsem se na místě. To jsme vážně zbaběle utekl? Jak nějáký.. srab? Co to se mnou je? Nikdy jsme přez vzpomínkami neutíkal.

Měl bych být už asi ticho.. Tak jsem to vyřešil jednoduše když Arty po dlouhém loučení s Richim odešel tak jsme se rozvalili na gauči" Co by si chtěl dělat ?? Nebo spíš co tu děláš když tu Arty není ?" Podíval jsem se na něj jak ležel rozpláclý a přepínal programy v Tv

"Nudím se."Zašeptal Richie a propíchl ho pohledem. "Já vím že lžeš, a vím taky že ten pirsing není jen tak ledajaký a těch otřených slz sem si všiml taky." Řekl tiše a sledoval co jeho přiznání s Darienem udělá, on je prostě .. Geniální dítě, ...Ale Arty ho moc rozmazlil.

" Ty seš hodně chytrej" Ušklíbl jsem se " Já jsem doufal že když budu dělat že si to nepamatuju tak že na to rychleji zapomenu... A ten pirs je už starý deset let a pořád jsem ho nevytáhl" Moc dobře jsem si všiml že nemá smysl mu lhát je až moc chytrý na to aby to neprokoukl.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama