Sladké sny

30. října 2013 v 14:22 | Hikaru |  Jednorázovky
Rozhodla jsem se, že bude lepší psát krátké příběhy s mým oblíbeným párem,co jsme si s Kaoru vymysleli.. :3
Takže jen tak kdyby někdo nevěděl je to pár z povídky Sharkless *neví jestli to píše dobře*

Ten s hnědými vlasy je Darrien - Darry
Ten s těmi "zlatými" je Teodor - Teo


"Bože proč tu máme takový vedro" povzdychne si Darry a převalí se na gauči. Otevře oči, až když ucítí zhoupnutí postele a uvidí jak na něj Teo kouká svlékacím pohledem. Nechápavě nadzvedne obočí.
"Co je??" Schovává se do své košile s tím, že ho to možná přejde, ale je povalen do peřin a jeho košile je rozepínána.
"Teo… Dneska ne" začne protestovat a různě se vrtět, aby toho nechal. Nadává, ale jakmile ho začne Teo líbat vzdá se a jen něco naposledy zamumlá. Nechá se líbat a položit na záda. Teo ho něžně líbá na krk a usmívá se na něj, když ho hladí po nahém hrudníku.
" Jsi překrásný…" otře se o jeho rty Teo a Darry si ho přitáhne pro dlouhý něžný polibek. Něžně se líbají a vzájemně si koukají do očí. Už je to dlouho co na sebe byli tak něžní a užívali si tak jeden druhého. Obmotá mu nohu kolem pasu, aby si ho mohl přitisknout víc na sebe, a nechá se hladit po bocích hrudníku a stehnech.
"Au…" vyjekne ublíženě, když ho Teo štípne do zadku. Zlomyslně se usměje a začne do něj prsty různě dloubat a štípat ho.
" Neposlušný" ozve se chraplavý hlas a Teo jednou rukou dá Darrymu ruce nahoru, aby s nimi nemohl hýbat. Teo ho líbá po hrudníku a stehnech, tak že Darrymu nezbývá nic jiného než si to nechat líbit a spokojeně u toho vrnět. Ale nakonec se začne vrtět, protože mu vadí nemoct hýbat rukama. Natiskne si ho víc na sebe, aby mu byl co nejblíže i přes to ale není úplně spokojený.
"Copak??" kousne ho Teo do ucha. Líbá ho po tvářích krku a žužlá mu ouško.
"Nemám rád, když mi držíš ruce" Zaskučí a otře se o něj. Potřebuje se ho dotýkat a nechat si držet ruce. Zoufale zaskučí a tak se nad ním Teo slituje a pustí mu ruce.
"Děkuji" Stáhne si ho k sobě pro polibek. Kousne ho do rtu, aby se mu za to aspoň trochu pomstil.Teo sjíždí rukou do jeho klína. Hladí ho a dráždivě líbá na hrudi, bohužel pro něj je jeho ruka vracena zpět na břicho osoby pod ním a je stažen pro další z mnoha kousavých polibku.
" Ještě, řekni, že bys nechtěl" vydechne Teo horký vzduch na jeho krk a dá mu pusinku na nos.
"Dneska ne" zašeptá. Není si tím úplně jistý, že nechce jen, když už jsou spolu po dlouhé době v klidu samy, nechce zase jen sex… Chce se mazlit, jen se prostě líbat a tulit se k němu. On to asi pochopí a natiskne si ho k sobě, aby mu mohl dát pusinku na čelo.
" Jsi sladký" ozve se někde u jeho ucha Teův klidný dech a mu nezbyde nic než se pousmát a doufat, že si nevšiml toho, jak rudne. Uvelebí se u něj na hrudníku a spokojeně se pousměje, když ho začne hladit po zádech a hrát si s jeho vlásky.
"Jdeme spinkat??" zavrní sladce a pousměje se.
"Jo…Sladké sny broučku" ozve se tmou…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lee Lee | Web | 3. listopadu 2013 v 16:54 | Reagovat

Ňuuuu :3 bylo to krásný :) piš další povídky ať mám co číst.Šup,šup,šup...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama