6:.Kapitola

24. listopadu 2013 v 23:19 | Hikaru - Kaoru |  Shackles
Další díleček Shackless :3
" Škola… Tak tam už jsem pěkně dlouho nebyl " zašklebil jsem se, vzpomněl jsem si na ty dva roky v té kuchyni od učnáku a zachvěl jsem se. " Základku mám… STAČÍ " Prohlídl jsem si Richiho " Ty chodíš do školy??"

" Už ne."Pohlédl na Dariena. "Ono je to s Richiem trochu… "Začal Arty. "Mám tři vysoké,"Špitl chlapec a strčil si do pusy lízátko. Rozhostilo se ticho jako v kostele.

Záchvat smíchu " Si děláš prdel??? " Je chytrý to jo ale tři vysoký?? " To musí byt dost dřina posílat ti pohled… "
Richie se uchechtl. "Mě nikdo nic neposílá, pro vládu už neexistuju."Zasměje se a koukne na něj. "Víš, jaký by to byl průser?"Zazubil se na něj a strčil si do pusy lízátko. Arty se zasmál. "Notak, nebudete tu řešit blbosti."Podrbal se nervózně ve vlasech.

Dloubl jsem do něj prstem " Takže ty jsi jako mrtvý jo?? " Pozorně si ho prohlédl " Moc živý duch " smích. Bože ten malý je dobrý. Nakonec jsem zmlkl a jedl, dal, když jsem viděl Artyho pohled.

Odpoledně proběhlo docela dobře, trochu mluvili, dokonce se Dary dozvěděl i trochu víc o tom co je Arty vlastně zač, pro koho pracuje a proč je Richie, pro vládu mrtví. Je to dost složité, ale nakonec to přeci jen dá svůj smysl. "No, a já a Richie jsme jako jedna z ústředí," Zakončil to Arty.

"Hustý " Byl jsem z toho dost zmatený, ale řekl jsem si, že to radši nechci pořádně pochopit. " Z kama vlastně Richiho znáš…" podíval jsem se na Artyho zajímalo by mě, kde ho našel.

"No, ..to je delší Historie, přivedl ho sem Pa-"Zarazil se. "Ten co tu byl s námi. Když mu bylo asi… šest, studoval vysokou, když už byl se mnou. A jméno sem mu dal taky já, "Dořekl. "Hai, Arty-chan mě zachránil."Usmál se sladce blondýnek.

Též bych chtěl takový vztah, jako mají oni. Chtěl bych opravdovou rodinu. Bratra… Teo byl jak můj starší bratr jenomže já jsem to porušil a zamiloval se… Stejně jsem nebyl jediný vid " Taky bych chtěl rodinu, ke které bych se komu vracet…

"Máš nás."Usmál se Richie a objal ho kolem pasu. Arty na ně chvíli vyjukaně hleděl, než se usmál. "jak řeklo to třeštiprdlo, teď máš nás, ne? "Uchechtnul se. Richie se nehodlal Daryho pustit a dál ho držel kole, pasu a něco breptal.

" No jasně " Zvedl jsem ho do náruče a zatočil se s ním " Děkuji" Opravdu jak bráška o kterého se mužů starat. Byl jsem šťastný, že mě konečně někdo bere jako rodinu.

Richie zavýskal a začal se smát. "To se mi líbí."Roztáhl ruce a pak se ho raději chytil, co kdyby třeba spadl… Když ho Dary položil, usmál se na něj. "A budeš spát u mě??" Zajímal se dětinsky. Genie, negénie, je to pořád dítě. "Ukážu ti svoje hračky."Chytil ho za ruku. "Heh…"Uchechtl se Arty. "už to vidím, jak ti za pár dní poleze krkem."

Vzal jsem ho do náruče a odnesl ho do pokoje pak šel k sobě s tím že má chvilku počkat " Arty...mužů tě o něco poprosit" došel jsem do kuchyně a ukázal mu poslední dopis co mi od Tea došel " nemohl bys mi zjistit kde bydli nebo aspoň jeho číslo ??? " Říkal jsem si že bych to mohl aspoň zkusit " Nebo cokoliv podle čeho bych ho našel… " Bylo tam jen jméno a stará adresa včera jsem tam byl... Stojí tam továrna

Arty si vzal obálku do rukou a otevřel ji, rozložil dopis a projel očima písmo, schoval ji zpět a zkoumal adresu. "Je tu jen jeho zpětná adresa a nějaká přezdívka. Teo… To je… -?" znělo to jako otázka zda je to jméno, či přezdívka, nebo jen iniciály. Nebo co to vlastně je. "Myslím, že bych ho mohl najít, podle databáze, ale nedělej si naděje." Povzdychl si.

" Děkuju " Objal jsem ho a šťastně poskakoval zpátky za tím malým tak jsem už neviděl že někomu volá " Richi co bys chtěl…" byl po mě hozen polštář " Polštářová bitva " zařval a začal mě bouchat něčím, co vypadalo jako chlupatý polštář

Rvaly se a mlátili polštáři, dokud neskončili oba na posteli, Richie do kříže na Darienovi. "Jsem unavený."Špitl Richie a pohlédl na Dariena. "Půjdeme už spát??"zaprosil a otočil se čelem k němu a lehl si kousek od něj, chytl ho jemně za rukáv trička a koulel na něj prosící modrý pohled.

Podíval jsem se na hodiny, bylo teprve šest hodin, ale pak jsem si uvědomil, že je to přece jen devíti leté dítě" Dobře ale nejdřív vykoupat a vyčistit zoubky" Usmál jsem se na něj a prohrábl mu vlásky.

"Musím??"Zakňoural blondýnek a přitáhl si k sobě medvídka. "Mně se nechce, chci spát…" Nafoukl sladce tvářičky a hleděl na něj, přímo pohledem prosil, aby nemusel, stejně jako všechny děti to neměla ráda, a ač si člověk řekne, že asi je velmi inteligentní, všechny děti nesnášejí tyhle otravné povinnosti.

"No měl by ses umýt, protože když se neumyješ, budeš smrdět a já nebudu ležet v posteli s prasátkem" Usmál jsem se a vstal" A ty zoubky si musíš vyčistit, abys nemusel jít k zubaři… Ale pokud si je nechceš čistit, musíš omezit lízátka" Povídal jsem to takovým tím tonem, mluvím, co si myslím nemusíš to poslouchat, ale přitom jsem to říkal tak, že to nešlo neslyšet"Tak co jdeme??"

"Tak dobře."Otočil se a vylezl z postele. Docapkal ke dveřím, otevřel si dveře a zamířil si to přímo do koupelny. "A ty taky??" otevřel sprchu a posadil medvídka na záchodové prkénko. "Nemám ručník, Dary…"Oznámil a ukázal na držák na ručníky.

Po dlouhé namáhavě zbytečné koupeli a čistění zubu jsem vyčerpaně padl do postele a on na mě ještě skočí bože. Když už usnul, vešel do místnosti Arty " Jdeš mě vyměnit??" Tohle byla jeho postel, pokud vím, měly společný pokoj, protože malý se bál spát sám nebo cosi… A já bych tet opravdu radši byl sám.

"Když dovolíš, navíc vypadáš, že už jsi stahaný."Usmál se na něj. "jdi si odpočinout, máš tam pyžamo a klíček je nad dveřmi pokud se bojíš. " Rozešel se k posteli a pohladil Richieho ve vlasech. "Většinou ho nedokážu uspat ani o půl třetí ráno,… Jsi dobrý."Usmál se na něj a společně s Darym opustil pokoj, zavřel dveře. Jdu se umýt, kdyby něco tak křič."Zasmál se a zalezl do koupelny.

"Dík.. " Usmál jsem se vylezl ven a protáhl se měl jsem převálcované úplně všechno" Konečně klid" vlezl jsem do pokoje oblíkl si mikinu a vylezl nahoru na střechu. Rozhlídl jsem se a v ruce promnul malý stříbrný piers jen s černým kamínkem dole. Tak obyčejný a přitom tak důležitý.

Arty usnul do pár minut, A Richie už spal. Takže Daryho nikdo nerušil. Vlastně, celkově kdyby teď něco vzal nebo… tak, nikdo by ho nezastavil. Potuloval jsem se ulicí. Trochu sem si to srovnal v hlavě, no dobře. Když se člověk přiopije, je mu všechno jedno. Heh… Ne?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sachiko Sachiko | Web | 17. prosince 2013 v 20:03 | Reagovat

Mimo téééééémy!! Nestrielajte, už som mrtvá! :D Prosím (Kaoru - Tayush), prečítaj si posledný článok na blogu, aby si bola informovaná o budúcnosti :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama